Yeni Başlangıç Progragram Talebi

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve thismagic tarafından 5 Mayıs 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. thismagic

thismagic Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba Değerli Hocalarım,

Yeni başlayan biri olarak bu spora gönül veren herkezi tebrik ederim.
    Spor salonuna gidemediğimden dolayı eve 2.el bir cihaz aldım. Aldığım
    cihaz Life Fitness Fit 1 serisi bir üründür. Bu ürün ve dambıllar ile birlikte
    bana bir program yapmanızı rica ediyorum..ve ürüne ilave almam gereken
    aparatları söylemenizi istiyorum çünkü ürünün sırta çekme aparatı yok..
    bunun dışında halat vb. gibi ekipman ne almam gerekiyorsa idman şeklime
    göre bunları belirtirseniz çok sevinirim.

Ürün resimlerim şu şekildedir.

Microsoft OneDrive - Access files anywhere. Create docs with free Office Online.
    Microsoft OneDrive - Access files anywhere. Create docs with free Office Online.

Değerli hocalarımdan bana yardımcı olmalarını rica ediyorum.

2. SiR_Arawn

SiR_Arawn Üye

Beğenileri:
    868
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir/Buca
    Nereleri çalıştırıyor bu ürün o önemli galiba omuz , bacak çalıştırıyor başka hangi kasları çalıştırıyor ürünün kağıdından bi bakıver.Salon aletine benzemediğinden ilginç.Lat pulldown yapılmıyorsa , barfiks demiri lazım.Curl hareketleri yapılmıyorsa yapılmıyor gibi barfiks aletinde chinup yaparsın , biceps için tek hareket yani , dumbell olsa iyi . cardio yapman gerekli yağlıysan.

3. thismagic

thismagic Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    hocam slm lat pulldown barım yok şuan onu alacağım. Hocam alette shoulder press incline preess bench pres yapılabiniyor bide kablo ile triceps hareketleri ben hangi aparatlar almalıyım mesela curl çalışmak için yada benzeri hocam yeniyim bu arada bana yardımcı olur musunuz bilinçsiz çalışmak istemiyorum teşekkurler
    --- Mesaj birleştirildi, 5 Mayıs 2014 ---
    http://1drv.ms/1iezjlgMicrosoft OneDrive - Access files anywhere. Create docs with free Office Online.

Son düzenleme: 5 Mayıs 2014
  4. SiR_Arawn

SiR_Arawn Üye

Beğenileri:
    868
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir/Buca
    Lat pulldown alma bar değil makina dostum.Shoulder press temel göğüs hareket, bench incline ve normal benchde göğüs için.
    Yani göğüs,omuz,triceps bu alette senin kalan kas grupların , biceps-sırt-bacak oluyor.Ama sadece o 2 hareketler yetmez.Sen hiç daha bişey alma alcağın şu olsun ağırlık artırılabilir 25kgmi alırsın dumbell al , yanınad bir barfiks barı bu ikisini alıp yanında makinayla bayağı uzun dayanırsın
    böyle bi 6 aya yakın yeterli olur bunlar.

5. Bekci

Bekci Üye

Beğenileri:
    6.189
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    EU
    Life fitness iyi bir markadir,öyle pek dandik makina yapmazlar ve ismini kanitlamis bir markadir,yurt disinda bircok profesyonel salonda ürünleri ve kardio aletleri kullanilir.gördügüm kadariyla aldigin aletde iyi bir alet ve sanirim biraz tecrübeyle tüm vücudunu calistirabilecegin bir alet,kiymetini bil derim:)ihtiyacin olan aksesuarlari internetten orjinallerini arastirarak herhangi bir demirciye istedigin gibi yaptirtabilirsin!

Sayfayı Paylaş