Yeni Başlamak

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve By Necdet tarafından 17 Aralık 2009 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. By Necdet

By Necdet Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Meslek:
    Öğrenci - Web Master
    Sayın hocalarım lütfen bu konuya bir el atın.
    Ben 18 yaşında 175 cm 46 kg dayım.:S
    Spor salonuna yazdıracam kendimi birkaç arkadaş 2-3 hafta herhangi bir ilaç almadan çalışmamı daha sonrada vücut açıldıktan sonra protein tozu ve aminoasit 2.ayda karbonhidrat ve aminoasit alarak devam etmemi söylediler.daha sonrada sadece karbonhidrat yada aminoasitle devam etmemi söyledirler.bunlar doğru bilgilermi değilmi,yaparsam yararı olurmu olmazmı bu konuda bilgilendirirseniz.çok sevinirim.amacım sadece kilo almak
    60 kg olsam yeterli olacaktır.Yorumlarınızı ve cevaplarınızı bekliyorum.

2. 2shae

2shae Üye

Beğenileri:
    368
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    Arkadaşlarının bu konuda en ufak fikirleri yok onu rahatça söyleyebilirim.

2-3 hafta değil mümkünse 2-3 ay hiç bir ek besin ( ilaç değildir bunlar ) kullanmadan sporunu yap, zaten boyuna göre kadın mankenler ( pardon :D ) kadar kilon var, kilo alımın başlar bu sürede. Karbonhidrat diye söyledikleri gainer, şahsi düşüncem piyasadaki en gereksiz supplement

https://www.bodyforumtr.com/vbforum/en-gereksiz-supplement-sizce-hangisi-t21610.html

Bu konuya bakarsan da ankette en önde gainer gidiyor :D Burdaki beslenme konulu başlıkları güzelce okuyarak kendine güzel bir beslenme tablosu çıkartıp geerekli karbo. ları besinlerden elde edebilirsin.

2-3 ay sonu protein tozu ve istersen iyi bir amino takviyesiyle dilediğin vücuda sabırla ulaşırsın. Bu sürede siteyi iyice gez dolaş protein tozlarına amino asitlere iyi bak konuları oku kafanda ürünleri, ne zaman ne kadar kullanılacağını zaten o süreye kadar belirlersin.

Daha sonra gene arzu edersen bu sporda iyice yol aldıktan sonra ( 1 sene gibi ) NO alımı da yapılabilir ama bunlara daha çok var.

Neyse şimdilik aklıma bunlar geldi, iyi çalışmalar şimdiden

3. AxiboY

AxiboY Üye

Beğenileri:
    687
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Hukuk
    Yer:
    Kocaeli
    gainer ve düzenli beslen daha sonra whey kullan aminoya şimdilik gerek yok paranı bosa savurma derim

4. Devon

Devon Üye

Beğenileri:
    123
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Ögrenci
    Yer:
    İzmir
    bizim hocaya dedim ki hocam ilk 2 ay kullanma diyolar dedim kim diyo dedi birileri dedim kim diyo dedi qene bende internetten dedim oda dedi onlar şampiyon mu ki dedi ve mustle tech kullanmamı söyledi :D

5. By Necdet

By Necdet Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Meslek:
    Öğrenci - Web Master
    ayın 21 inde başladım spora gelişmelerle sizlerle olucam.umarım faydalı olur.

6. parozi

parozi Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    der tabi sana onları o satıcak sen başka biyerden aldımde savuştur hareketlerini yap düzenli beslen zaten vucud üstüne düşeni yapar

7. zhu.zhq

zhu.zhq Üye

Beğenileri:
    340
    Ödül Puanları:
    73
    şampiyonlukla ne alakası var peki ben onu anlamadım hyper_

8. Devon

Devon Üye

Beğenileri:
    123
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Ögrenci
    Yer:
    İzmir
    hoca şampiyon sanırım yoksa öyle bişe demedi bende fazla üstelemedim güzelde vucutu var :)

Sayfayı Paylaş