Yeni başladım

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve Carpi79 tarafından 4 Mart 2014 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Carpi79

Carpi79 Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    13
    Hepinize merhaba forumu bi suredir takip ediyordum sonunda kayit oldum ve body yapmaya baslamamda büyük etkiniz oldu :) yasim 16 boyum 1.76 kilom 74 3 hafta önce 69 kiloydum birden kilo aldim nedense , baslayali 2 gün oldu ve benim size sorularim olucak şuan beslenmeme çok dikkat etmeye basladim abur cubur cay normal ekmek tuz falan kesinlikle yemiyorum sizlerin tecrübelerine guveniyorum bana bir beslenme programı tavsiye edebilirmisiniz vr bu sporda basarili sonuç elde etmek için neler yapmak gerekiyor yardimlarini esirgemeyen abilerime çok tesekkurler. Ölculerim : bacak55, omuz132 ,kol 32

Son düzenleme: 4 Mart 2014
  2. HouseMafia

HouseMafia Üye

Beğenileri:
    34
    Ödül Puanları:
    38
    132 cm omuza 32 cm kol hiç gitmemiş. Kola biraz daha ağırlık vermeni tavsiye edebilirim.
    Ayrıca forumda beslenme programı istemek yasaktır. Kendin araştırma yaparak bir beslenme programı oluşturabilirsin veya
    Beslenme Günlüğü | BodyForumTR Vücut Geliştirme Forumu bölümden kendine uygun bir programı seçebilirsin.

3. boksbody

boksbody Özel Üye

Beğenileri:
    2.870
    Ödül Puanları:
    123
    Değerli üyemiz;
    Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;

- Konu başlığınız açıklayıcı değildir.
    Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız!
    Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş