1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

Yeni başladım

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve f_o_x tarafından 10 Ekim 2006 başlatılmıştır.

1. f_o_x

f_o_x Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bende daha tazecik başlıyorum. daha 2 gün oldu hatta bugün dinlenme günüm :) başlangıç ve bitiş resimleri konmuş genelde ama ben mecburen başlangıç resimlerimi koyucam ilerlemeyi hep beraber takip ederiz inşallah ölçülerimi tam bilmiorum salonda çalışıorum ama hoca yok sadece aletler var. Forumdan okuduğum kadarıyla yapıorum ve gerçekten denildiği gibi yanmaları hissediyorum. Boyum 1.74 Kilom 66. Sanırım beslenmeye ağırlık vermem gerekiyor. okuduklarımdan bunu anladım. Fakat genede tavsiyelerinizi seve seve dinlerim. Herkese teşekkürler.
    Resimlerim :

2. hsd

hsd Üye

Beğenileri:
    306
    Ödül Puanları:
    93
    aslında yeni başlayanların resimlerini yayınlamıyoruz bunu kendin arşivlemelisin ve gelişmeler oldukça mesela 6 ay sora burada yayımlamalısın zaten yapacağımız yorumlar o zaman önemli şimdi neler söyleyebiliriz

göğüs anatomin gayet iyi arada fazla boşluk yok pek fazla yağlı sayılmazsın iyi beslenmelisin antrenman günleri özellikler karbonhidrat ve protein alımını dahada arttır beslenme başlığına gözatmanı tavsiye ederim ve ayrıca ekbesinler hakkında gerekli bilgiyi alman içinde supplamentler başlığını incele hemen belirteyim supplamentler ilaç değildir bu çoğu zaman yanlış anlaşılmalara neden oluyor bu yüzden belirttim onlarda sütten yumurtadan vs vs vs üretiliyorlar yani doğal
    ilk ölçülerinide al ve bir yere kaydet gelişimini takip et bu spor sabır işidir umarım sıkılıp bırakmazsın ve şimdilik resim kalsın ancak başkada netür yorum yapılabilir bilmiyorum onlarıda okuduktan sora malesef başlığı kilitlemek durumundayız ama 6 aydan sora koy resimlerini hem eski hemde yeni aradaki farkı görelim sitenin keyfini çıkar

3. f_o_x

f_o_x Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Okudum suplamentleri dediğin gibi bi kaç ürün kullanmaya karar verdim. Çünkü iş ve şark bölgesi gereği günde maksimum 4 öğün besleniyorum ve yoğun bi tempoda çalışıyoruz. (Eğitim spor atış gibi.) yorumların için çok teşekkürler ana fikir oluşması için göndermiştim resimlerimi oluşturdun sayılır sorun yaratacaksa silinebilir başlık. Tekrar teşekkürler

4. hsd

hsd Üye

Beğenileri:
    306
    Ödül Puanları:
    93
    Atış falan ? askermisiniz polismi ne atışı ne eğitimi ne sporu :)

5. f_o_x

f_o_x Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    asker :) istanbuldan tunceli hozata geldim. istanbuldayken gitmiştim salona iki hafta ama daha sonra birsürü mazeret çıktı gidemem için soğudum ve devam edemedim. ama burda bu sporu yapmaya ısrarlıyım.

6. hsd

hsd Üye

Beğenileri:
    306
    Ödül Puanları:
    93
    tuncelide bir üyemiz daha var öğretmen kendisi onkirk isterseniz tanışırsınız :)

7. onkirk

onkirk Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    0
    ?

slm fox..
    hsd nin dediği gibi yorum için daha erken
    en 6 ay geçsin sonra koy resimleri yorumlayalım..
    bu arada ben de tunceli ovacıktayım.
    öğretmenim burda..
    yolun düşerse beklerim..
    kendine dikkat et oralarda
    ne zaman geldin..
    şafak kaç?
    jandarma mısın?
    piyade mi?

8. f_o_x

f_o_x Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    memnun oldum. temmuzda geldim. Şafak saymıyorum astsubayım. temmuzda geldim hozata fakat burdan pek çıkma fırsatımız olmuo 7/24 birlik içerisindeyiz. yani hadi ben bi kalkıyımda ovacığa gideyim hocamın bi çayını içeyim deme şansım yok malesef ama siz gelirseniz beklerim mutlaka. hozatta tugaydayım. Gelmek isterseniz tam bilgilerimi pmden gönderebilirim.

9. hsd

hsd Üye

Beğenileri:
    306
    Ödül Puanları:
    93
    ne kadar güzel oldu işte umarım buluşursunuz oralarda arkadaş bulmak zor olsa gerek

10. OdnamoK

OdnamoK Özel Üye

Beğenileri:
    122
    Ödül Puanları:
    0
    Fox ve Onkirk Allah ikinizede kolaylık versin.

11. onkirk

onkirk Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    0
    saol kardeşim..
    sizler ve bu forum bizi bir nevi dış dünyaya bağlayıcı nitelikte..
    ne şartlarda olduumuzu inanın tahmin edemezsiniz..
    burda olmak gerçekten zor...
    ama yanlız değiliz sizin sayenizde..
    askerlerimiz için gerçekten BURADA olmak çok zor..
    allah hepsine yardımcı olsun..
    yüreğimiz hep onlarla..

12. f_o_x

f_o_x Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    onkirk durumu çok güzel özetlemiş gerçekten ellerine sağlık

hepinize teşekkürler

13. coleman06

coleman06 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    sporcu
    fox kardeş bende tuncelideyim merkezde ya burda dogru düzgün bir salon yok hozatta nasıl olur küçücük yerde bende burda görevdeyimm

14. hsd

hsd Üye

Beğenileri:
    306
    Ödül Puanları:
    93
    zannedersem fox ordu mensubu ve birlik içinde mevcut aletlerle yapıyor yanılmıyorsam doğrumu?

15. OdnamoK

OdnamoK Özel Üye

Beğenileri:
    122
    Ödül Puanları:
    0
    Tahmin edebiliyorum onkirk, bende askerliğimi doğuda yaptım, Allah zor şartlarda yapan subay, astsubay, öğretmen ve diğer kamu çalışanlarımıza yardım etsin.

16. f_o_x

f_o_x Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    öncelikle CALEMON'a cevap veriyim; güzel bi salon var hemen hemen bütün aletlerde mevcut hatta bugün sorumlusuna sz bar eksik söyle amirlerine gelenler soruo alalım falan de dedim eksik olsada aldırtabiliyoruz. nihayetinde salona alınıo.

Ve evet HSD salon birlik içerisinde

Ve ODNAMOK teşekkür ediyorum.

17. coleman06

coleman06 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    sporcu
    kardeş gerçekten şanslısın fox bizde yapmaya çalışıyoruz ama zorluk içinde iz 20 kilo getirtene kadar öldük başarılar kardeş

18. ALPEREN

ALPEREN Özel Üye

Beğenileri:
    470
    Ödül Puanları:
    0
    İkinizede Allah kolaylık versin.

Benim birkaç arkadaşım, kısa dönem askerliklerini "Tunceli Hozatta" yaptılar. Benimde askerlik oralara çıkabilir.

Vücut yapınız bence bu spora uygun. Çalışma imkanınız da var. Kolay gelsin...

19. hsd

hsd Üye

Beğenileri:
    306
    Ödül Puanları:
    93
    hadi bakalım asker komutan ilişkisi eğer oraya çıkarsa usta birliğin amma gırgır olur burada şaka bir yana dostluk başka iş başka ama beraber idman yaparsınız birlik içinde salon olması süper ama avantajı olduğu kadar dezavantajıda var peki sorumlusu işi bilen birisimidir ?

20. f_o_x

f_o_x Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    sorumlusu bi asker :) dün dedim daha önce salon tecrüben varmı aynen cevabı yazıyorum
    -yok komutanım bizimki arazi olma işte :)

yani o yönden dez avantajım var genelde çalışanlarda bb deil daha ziyade cardio türü sağlık amaçlı yapıolar. bi kaç yandaş çekmeye çalışıyorum bu aralar yanıma rekabet olsun tadı çıksın falan die.Başarırım umarım :)

ayrıca ALPEREN yanlış anlama sadece benim için iyi olur die söylüyorum inşallah hozata gelirsin :)

Sayfayı Paylaş