yeni başladım yardımmm

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve dumbbell26 tarafından 21 Haziran 2013 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. dumbbell26

dumbbell26 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    Arkadaşlar abiler selamun aleyküm.
    Konuyu nereye açsam bilemedim her şeyi içeren bir konu :D

Ben 16 yaşında lise 3'e yeni geçmiş bir öğrenciyim. Bu sene daha 2 hafta oldu fitness başladım. Pazartesi-Çarşamba-Cuma-Cumartesi olmak üzere haftada 4 gün fitness yapıyorum. KARIN için mekik ve leg raise(ayak çekme) , GÖĞÜS için göğüs press ve butterfly(göğüs sıkıştırma) , OMUZ için dumbbell ile yana açış ve öne çıkış , KOL için dumbbell ve makinede arka kol çalışıyorum.

Ayrıca birde diyet listesi aldım ama daha çok kilo verdirtici gibi bir şey hocalar kas geliştirici diyet dedi yardımcı olacak varsa onuda yazayım.

BOY = 1.79
    KİLO = 67

Ben bu boy ve kiloya göre kas geliştirebilir miyim ? Bazı arkadaşlar çok kurusun yağlanman lazım biraz falan dediler ama bende kilo almaktan korkuyorum.Böyle bir şey söz konusu mudur kilo falan almam gerekir mi nedir ne değildir yalan yanlış bilgi veren arkadaşlar var onlara aldanmak istemiyorum burdaki bilgili deneyimli arkadaşlar yardımcı olursa çok sevinirim.

Bilgili olan arkadaşlar abiler kardeşler banada biraz yardımcı olurlarsa çok sevinirim diyet-antreman paylaşır konuşuruz şimdiden eyvallah sağolun bi yardımcı oluverin şu yeni başlayan kardeşinize :)

2. thetramp

thetramp Özel Üye

Beğenileri:
    2.368
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Elektrik-elektronik mühendisi
    Yer:
    manisa
    Değerli üyemiz;

Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;

- Konu başlığınız açıklayıcı değildir.

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş