Yeni başladım yardımlarınıza ihtiyacım var.

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve MehmetAliOzdemir tarafından 18 Aralık 2013 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. MehmetAliOzdemir

MehmetAliOzdemir Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Anan, Nebraska
    Merhaba arkadaşlar 17 yaşındayım evde tek başıma kalıyorum beslenme problemim var. 1,69 boyundayım tok karın ile 75 kg'ım.yaklaşık body'e başlıyalı 3 ay oldu 2 arkadaş yapıyoruz gayet motivasyonumuz yerinde çok iyi çalışıyoruz. fakat ben karın ve gögüs bölgemdeki yağlanmadan şikayetçiyim. kardiyo yapmıyorum malesef. salon programımız şu şekilde 3 gün gidiyoruz 1 gün dinlenme şeklinde. Evde tek kalmamdan ve öğrenci olmamdan dolayı beslenmedede problem çekiyorum.Siz bilgili,değerli abilerim bana ne yapmamı önerirsiniz. kardiyoya zaman kalmıyor bende evde yapmayı düşünüyorum neler önerirsiniz neler önermessiniz kesinlikle abur cuburlardan çikolata,cips,kola vs kullanmıyorum. yardımlarınızı bekliyorum değer verip okuyan bütün abi,kardeşlerime teşekkür ederim.gelen yardımlar dolayısıyla burdan sonuçlarımı yazcam sorun çeken kardeşlerim için saygılar sevgiler
    edit: yağ yakıcı kullanmalımıyım? salonumuzda ki ant. çok ilgisiz kendi keyfine bakıyor milletten para koparmaya çalışıyor.bi abimizde kardiyo yapmadan yağ yakıcının işe yaramıyacağını söyledi sizcede böylemi şimdiden teşekkürler tekrar

2. SamæL

SamæL Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    Mağaza müdürü
    Kardio yapman lazım kardeşim. Şöyle dile getireyim 122 kg bir abimiz var benimle salona geliyor. Başlayalı 3 gün oldu sadece kardio yapıyor ve verdiği kilo 2.350 kg. Tabi ki bunda sakon eğitmeni ile alakalı. Öncelikle salonunu değiştir bence. He yağ yakıcı konusuna gelince tek başına bir işe yarayacağını düşünmüyorum. Daha iyi bilenler vardır bu konuda.

MehmetAliOzdemir bunu beğendi.
  3. MehmetAliOzdemir

MehmetAliOzdemir Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Anan, Nebraska
    teşekkür ederim abi yardımın için.abi ben tekirdağdayım 4 tane salon var 4ündede salon eğitmeni kimseyi takmıyor resmen insanlar internetten araştırıp spor yapıyorlar. günlük kaç dk kardiyo yapmam lazım ideal kilom kaç olmalıdır. 169 boy 75 kg teşekkürler abi tekrar cevabın için

4. SamæL

SamæL Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    Mağaza müdürü
    Kardeşim geçmiş olsun sende ki de şans ;). Bende 1.70 boya sahibim. Liseye giderken 55-60 kilo arasın gidip geliyordum. Benim bulunduğu yerin etkisi büyüktü dalgıçlık ve yakın dövüş eğitimi ve eğitmenliği yaptım. senin hesabında ortala 60 kg olmalı ideali budur ama kemik ve kas yapısı 3-5 oynar oda çok problem olmaz sanırım. Yardımcı olabildiysem ne mutlu bana.

MehmetAliOzdemir bunu beğendi.
  5. MehmetAliOzdemir

MehmetAliOzdemir Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Anan, Nebraska
    çok teşekkür ederim abicim. peki saat 1,1.5 saatlik body antremanım sürüyor bunun ardından yatmadan önce 30 dklık kardiyo yapsam kaslarıma zararı dokunur mu? ve yağ yakıcı kasları eritirmi?

6. SamæL

SamæL Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    Mağaza müdürü
    Dinlenmek iyidir. Yağ yakıcılar hakkında çok bilgim yok sana yanlış bilgi vermek istemem ama demin forumda bir yerde ilişmişti gözüme denk gelirsem yazarım sende bir bak bilgi var.

7. wrestler

wrestler Super Moderator Yönetici Super Moderator

Beğenileri:
    3.368
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    TOKAT
    Değerli üyemiz;
    Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;

- Daha önce benzer bir konu açılmıştır
    Lütfen arama yapmadan konu açmayınız.
    Link : Bodyforumtr kullanım kılavuzu | BodyForumTR Vücut Geliştirme Forumu

- Konu başlığınız açıklayıcı değildir.

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız!
    Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş