Yeni başladım yardım lütfen.

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve proteinkafa tarafından 24 Temmuz 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. proteinkafa

proteinkafa Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    28
    selamun aleyküm spora yeni başladım spor salonu çok çok uzak o yüzden gidecek imkan yok bende evde kendi çapımda yapayım diyorum 1 tane 10kg dambıll var onla çalışıyorum ama aşırı zayıfım ne yapacam bilmiyorum bu aralar kilo almak için eskidenden daha çok yiyorum ama alamıyorum galiba boy 185 kilo 55 :(( ve mesela dambılı kaldırırken kol için midem bulanıyo aşırı terliyorum burundan nefes alamama sorunum var o yüzden agızdan alıyorum nefes ne yapmalıyım ne yemeliyim.

2. eci

eci Üye

Beğenileri:
    50
    Ödül Puanları:
    38
    Mesela ne yiyorsun ve kilo almıyorsun beslenmeni yazar mısın.

3. proteinkafa

proteinkafa Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    28
    buldugumu yiyorum herşey.

4. JasonStathamTR

JasonStathamTR Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    28
    Flexor hocanın dumbell ile çalışma programını uygula ayrıyetten 4 set halinde şınav ekleyebilirsin programına. Veya internette örneğin buff dudes kanalının ve daha bir çok youtube kanalının vücut ağırlığı ile çalışma programları var forumda da böyle bir program mevcut istediğini uygulayabilirsin. Antrenmandan en az 1 saat önce yemek ye makarna,pilav olabilir. Antrenmandan sonra ise tavuk,yumurta yiyebilirsin.

5. omerce

omerce Üye

Beğenileri:
    34
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    yazılım geliştirme
    Yer:
    istanbul
    Güzel bir kardiyo programı hazırlattır kendine metobilizmanı düzenleyecek şekilde düzenli spora başla. Yemek saatlerine ve yediğin şeylere daha fazla dikkat et. Asla öğünlerini atlama. ara öğünlerde sağlıklı yağ ve karbonhidrat alımı yap. Eğer hormonel bir sorunun yoksa kısa sürede toparlarsın

Sayfayı Paylaş