Yeni başladım yardım istiyorum

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve DiffusaL tarafından 8 Şubat 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. DiffusaL

DiffusaL Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba abilerim arkadaşlarım, siteye yeni girdim araştırdım falan hep görüyordum bugünde katılmaya karar verdim.

Yaşım 15 kilom 56 civarı boyumda 169 - 170.
    Evde aletlerim var göğüs açma aleti, barfiks aleti ve 3x2 dambıll var.
    Ben geçen sene falan çalışmıştım ama hep yarıda bırakıyorum bazen başlıyorum bırakıyorum ama bırakmak istemiyorum.
    Karın kaslarım birazcık var sayılır 2-3 gün çalışınca dahada belirginleşiyorlar.
    Kol kaslarımda var arka kol ama pazu yok pek.
    Size yaşantımdanda bahsedeyim:
    - Ben genelde geç yatarım okul zamanıda öyle 1-2 gibi yatıp 6.30 da kalkarım ama yaptığım yanlış artık uykuyada düzen getircem 11 gibi yatakta olup 7 de kalkmaya özen göstericem.
    - Yemek işinde ise çorba falan içmiyorum pek bi yayla çorbası tarhana ve şehriye severim et olarakta tavuk ve kırmızı et yiyorum ama kırmızı et hazır seviyorum.
    - Her gece bir kase süt içiyorum coco pops ile ve sütü çok severim. Balı falanda severim
    Babam geçenlerde dedi çok geç yatıyosun o yüzden boyunda uzamıyor vücudunda o kadar çalışmana rağmen gelişmiyor diyor. Uykumuda düzene sokmaya başladım dün geceden itibaren.

Sizden tavsiye istiyorum büyüklerim ve yaşıtlarımdan. Neler yemeliyim nasıl çalışmalıyım şuan konularada bakıyorum, sizlerdende tavsiye istiyorum.
    Bu arada omuzlarımı genişletmek istiyorum omuz ölçüm 100 bel ölçüm 76 galiba.

Hepinize teşekkürler :)

2. DiffusaL

DiffusaL Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yardımlarınızı bekliyorum.

3. DiffusaL

DiffusaL Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Güncel.

4. AnTiCoRe

AnTiCoRe Üye

Beğenileri:
    246
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Diş Hekimi
    Öncelikle günde en az 7-8 saat arası uyumaya çalışmalısın.Gelişme çağındasın uyku ve beslenme senin için çok önemli.Egzersiz ve beslenme mevzusuna girmeyeceğim.Yeni başlayanlar forumundan sabit konuları oturup dikkatlice okumanı öneririm.

5. HouseMafia

HouseMafia Üye

Beğenileri:
    34
    Ödül Puanları:
    38

Sayfayı Paylaş