Yeni Başladım Ve Zayıfım

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve ARiza tarafından 12 Mayıs 2012 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. ARiza

ARiza Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba Foruma Yeni Üye Oldum,17 Yaşındayım 1.71 boy 55 Kiloyum Ve Kılom Çok Az Bu Spora 3 senedir Başlamak istiyorum ama kilomun az olması benim şevkimi kırıyordu kulaktan dolma bilgilerle hareket ediyordum önce kilo sonra kas gibi Ama bu bilginin yanlış oldugunu forumda ögrendim ve spor salonunada gidemiyordum gidememin nedeni kendimi küçük görüyodum herhangibir vucudum yok 55 kiloda olan birinin salonda ne işi var rezil olursun boşver gibi düşünüyordum :(:(

Abilerim,Sormak İstedigim şey Şu,Burada Bazı öneriler yazıyor ama Pek birşey anlamıyorum malesef yeni oldugum için

1.Yeni Başladıgım ve kilo alarak kas yapmak istedigim için beslenme düzenimin nasıl olması gerekiyor,Yiyecekler içeçekler

2.Evde Ne tür Hareketler yapmalıyım Günlük

Yazacaklarınızı Hergün Düzenli olarak yapacagım İradem Kuvvetlidir ama Umutsuz vaka Olarak görüyorum kendimi psikolojik olarak Eksideyim

Son düzenleyen: Moderatör: 12 Mayıs 2012
  2. kalkan333

kalkan333 Yeni Üye

Beğenileri:
    412
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Body
    Yer:
    Bodyforumtr
    Öncelikle aramıza hoşgeldin :)

Benim durmum senden daha kötüydü 175 boyunda 53 kiloydum ama şimdi 57 oldum. Hiç kimsenin lafını dinleme sana derler yok sende yağ yok kilo yok sakın inanma.
    Yemek konusuna gelince ben günde en az 4-5 öğün yedim 6 öğün yemeye çalıştım.
    Kilo almanın temel amacı yağsız kilo almaktır sen harcadığın kaloriden daha çok kalori alırsan ozaman kilo alabilirsin.

Filex or un evde 2 adet dumbell le yapılan programını uygula

Piskolojik olarak kendini motive etmek için bu gibi videoları izliyebilirsin

https://www.youtube.com/watch?v=Ly_jcHbWsTU

https://www.youtube.com/watch?v=WLnvktG-S98&feature=related

Antremanlarını sıkı tut beslenmeni güzel yap gelişmememen için hiçbir sebep yok. Kendine sınır koyma herzaman en iyisi ol :)

ARiza bunu beğendi.
  3. mma-

mma- Üye

Beğenileri:
    235
    Ödül Puanları:
    53
    171 boy ve 55 kılosun ve cok zayıfım dıyorsun, ya ben anlamıyorum ben 173 boyundaym 58 kıloyum ve kendımı zayıf bulmuyorum aksine biraz kilolu hıssedıyorum. Karın bolgemde ve yanlarda yağlar var. Karın kaslarım bıle bellı olmuyor.. Ama spordan once hayatım kotuydu bayağı ne spor yapardm ne beslenırdım. Nerdeyse hergun fastfood yerdım. Ayrıca kola cips falan da cok yerdım. Herneyse

Bir de spor salonuna gıdınce mıllet şöyle der falan hıc dusunme :) Biri cıkıpta 120 kıloyla oraya gıdıcek cesaretteyse sen haylı haylı gidersin birde v.g ye zayıf baslamak daha ıyı dıyorlar.. Ek olarak orda kı herkesı cok kaslı sanma bircogu yenıdır hatta yaz geliyor insanlar vucut yapma hevesinde

ARiza bunu beğendi.
  4. ARiza

ARiza Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Konu İle Alakalı olarak herhangi bir Beslenme Listesi veya Anterman Listesi Önerebilecek Olan varmı?

5. caga

caga Üye

Beğenileri:
    155
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Capua
    Ölçülerimiz aynı genetik yapımız belki kilo almamıza izin vermiyor ben su an kilolu olmak istemiyorum cunku 21 22 yasından sonra erkeklerde belirgin kg artısı zaten oluyormus sonra yok ekstra koşular falan filan bu kiloyu 20 den sonra korursak avataj bile olabilir ;)

ARiza bunu beğendi.
  6. ARiza

ARiza Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Umarım Alırız Yorum İçin Teşekkürler

7. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    Değerli üyemiz;

Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;

- Daha önce benzer bir konu açılmıştır
    Lütfen arama yapmadan konu açmayınız.

Link : https://www.bodyforumtr.com/vbforum/en-ok-sorulan-sorular-ve-t11375.html

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş