1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

Yeni Başladım Ve 1 Ay oldu..

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve NimbuS tarafından 30 Ekim 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 18 üye.
  1. NimbuS

NimbuS Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Merhaba Arkadaşlar,

Spora başlayalı bu gün itibariyle tam 1 ay oldu. Bu gün yüklemiş olduğum fotoğraflar 1 ay öncesine ait olanlardır. Yenileri yarın yüklenecektir.

Spora başladığımdan bu güne kadar hiç bir suplement kullanmadım ancak yememe dikkat ettim. Daha fazla yemeye çalıştım. Anca bu ay itibariyle bir Whey Protein ve bir de Creatin almayı düşünüyorum.

Spora başlamadan önce ölçülerimi almayı unuttum ancak 1 ayda her bölgemde 0.5 cm ile 1 cm arasında -1.5 cm gelişen bölgelerde mevcut- bir gelişme katettim. Sizce iyi midir ? Yeni fotoğrafları yüklediğim de daha rahat yorum yapabilirsiniz. Ancak şu an merak ettiğim yeni spora başlamış biri olarak vücudumun nasıl olduğu ve nasıl bir yol izlemem gerektiğim.

Salonda çok iyi bir vücudumun olduğunu ve eğer kilo alırsam çok daha iyi olacağını söylüyorlar. 1 ayda 59 kilodan 62 kiloya kadar çıktım. ( Aç karnına tartıdır.)

Yarın yeni fotoğraflar da yükleyeceğim. O zaman daha iyi bir kıyaslama yapabilirsiniz. Her türlü yorum açığım.

Şimdiden Teşekkürler.

İşte fotoğraflar şimdilik böyle yükleyebildim kusura bakmayın :s
    http://imageshack.us/photo/my-images/337/img4916m.jpg/
    http://imageshack.us/photo/my-images/833/img4913o.jpg/
    http://imageshack.us/photo/my-images/207/img4904g.jpg/
    http://imageshack.us/photo/my-images/265/img4902tg.jpg/
    http://imageshack.us/photo/my-images/80/img4901m.jpg/

2. TeKiller

TeKiller Üye

Beğenileri:
    42
    Ödül Puanları:
    0
    1 ayda kasların açılmaz la
    dalgamı geçiyorsun ?

by-Exo, Hymenalos ve NimbuS bunu beğendi.
  3. NimbuS

NimbuS Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Hayır ciddiyim. Bu yüzden salonda çalıştığım insanlarda vücudumun iyi olduğunu söylüyorlar. Sadece kilo almada problem yaşıyorum genetik sanırım ailemde kilolu yok.

4. Cellucorc4

Cellucorc4 Üye

Beğenileri:
    229
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    istanbul
    şimdi bu koydugun resimler hiç spor yapmamış halın mi :)1 aylıkları yarın koycakmıssın ya

NimbuS bunu beğendi.
  5. Cidade de Deus

Cidade de Deus Üye

Beğenileri:
    1.717
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    Nimbus bu 1 aylık vücüt değil ya daha öncesinde sporla uğraşmıssın yada niyetin başka ilk 1 ay vücüt daha alt yapı hazırlaması adına her bölgeyi çalıştıran program verilir o programla bu vücüt yapılmaz öncesi var yada dediğim gibi başka niyet var burda.

NimbuS bunu beğendi.
  6. NimbuS

NimbuS Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Ya aslında haklısınız. Sizlere eksik bilgi verdiğim için kusura bakmayın. Bu güne kadar bir çok spor dalıyla haşır neşir oldum. Evde de az çok kendim çalıştığım dönemler oldu. Ancak salonda çalışmaya başlayalı daha bir ay oldu. Yani profsyonel anlamda ilk çalışmam diyebilirim. Ha bu kadar yine olmaz derseniz bir şey diyemem.

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 01:34 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 01:24 ----------

Kesinlikle art niyet aramayın lütfen. Kimseyi kandırmaya çalışmıyorum zaten onuyu açış sebebim ilk başlayanlara göre çok daha önde olduğumu söylediler.Şöyle ki salona gittiğimde alt yapımın çok iyi olduğunu söylemişlerdi. Ben de acaba beni mi gazlıyorlar yoksa doğru mudur diye konuyu açtım. Ama sizleri bu tür düşüncelere yönlendirmek istemedim. Dediğim gibi önceden de sporla uğraşıyordum ancak bb tecrübem daha bir ay oldu. Umarım kimseyi kırmamışımdır.

Teşekkürler.

7. Enigma

Enigma Üye

Beğenileri:
    69
    Ödül Puanları:
    38
    o resimlere photoshop ta yapmadım dersin sen şimdi. beline özellikle.

NimbuS bunu beğendi.
  8. NimbuS

NimbuS Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Evet yapmadım. Ayrıca kullanmayı da bilmem. :) 29 beden pantolon giyebiliyorum. Çok nadir 30 beden oluyor.

9. conicon

conicon Üye

Beğenileri:
    117
    Ödül Puanları:
    53
    Bu vücuun en az bir 7-8 aylık geçmişi var gibime geliyor, zira sadece evde çalışarak o göğüsü elde etmek bana pek inandırıcı gelmedi. (Yanlış anlaşılmasın, doğru olabilir, ancak bana pek inandırıcı gelmedi)

NimbuS bunu beğendi.
  10. demircan256

demircan256 Üye

Beğenileri:
    2.198
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    güvenlik
    Yer:
    istanbul
    bu vücutta bişey yok... 2 aylık olunca düzelir....

NimbuS bunu beğendi.
  11. NimbuS

NimbuS Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    7-8 ay mı :s Genetik bir şey olabilir. Ancak şunu bir daha belirtmek isterim ki bb'den önce hiç bir şey yapmadım demiyorum. Bazı insanlar vardır afedersiniz ama yer yer yatar poşet dahi kaldırmaz.-Poşeti geçtim adam kendini kaldırmıyor.- Benim böyle bir hayatım hiç bir zaman olmadı.

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 11:25 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 11:23 ----------

Eksiklerimi de yazabilirseniz eğer çok sevineceğim.

Teşekkürler..

12. demircan256

demircan256 Üye

Beğenileri:
    2.198
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    güvenlik
    Yer:
    istanbul
    Nimbus...arkadaşlar gerçekten doğruları yazmışlar..ancak sende sonradan toparlamşsın..yani 1 ayda olacak şey değil bu..altyapı olduğu belli...

sana söylenecek fazla birşey yok..yeni başlayanlara verilen programlardan başla 2-3 ay sonra gerek ağırlıklarda gerek idman performansında artış olduğu zaman yeni programa geç...yemene içmene dikkat et...bu şekilde sen aten olmuşsun..(iyi yönde)

kolay gelsin...

NimbuS bunu beğendi.
  13. NimbuS

NimbuS Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Ben hayatım boyunca hiç üstüste 2 gün evde yatarak geçirmedim. Bunu gözardı etmeyin. Hayır neden kimse inanmak istemiyor onu anlamıyorum. Tamam belki sizlerde haklısınız ama vücut geliştirmeyle bir aydır uğraşıyorum. Hepsi bu. Takdir edersiniz ki herkesin genetik yapısı farklıdır.Ancak yine de her türlü yorumlarınız için teşekkür ederim.

14. demircan256

demircan256 Üye

Beğenileri:
    2.198
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    güvenlik
    Yer:
    istanbul
    Ben ne diyoruuuuuum sen ne yazıyosun...yorum yapmıyoruz bişeyler yazın diyorsun..yazıyoruz..ilk yazdıklarımıza takılıyosun...

dolaş biraz forumu...bilgi edin...kolay gelsin...

NimbuS bunu beğendi.
  15. NimbuS

NimbuS Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Ben bir şeye takılmıyorum ki.. Ben sadece sizlerin takıldığı konuya açıklık getirmeye çalıştım.Neyse bundan sonra kimseyi inandırmak zorunluluğunda hissetmeyeceğim kendimi, ayrıca yorumun içinde teşekkür etmiştim zaten.. Neyse kimseyi kırmak, incitmek istemem eğer kırdıysam da özür dilerim herkesten.

Teşekkürler.

16. conicon

conicon Üye

Beğenileri:
    117
    Ödül Puanları:
    53
    Sevgili Nimbus;
    Sanıyorum burada yazılanları yanlış anlamışsın, biz vücudunu kötü yönde eleştirmiyoruz ki, sadece böyle bir vücuda bukadar kısa sürede erişemileceğinden bahsediyoruz ( yani 1 aya göre çok çok iyi tabiki). Buradaki daha tecrübeli abilerimiz kardeşlerimiz tabiki benden daha iyi bilir bu işi ancak, bazı kas gruplarına bakarak bunların sadece evde geliştirilecek ya da genetiksel olarak geleceğini sanmıyorum( sonuçta çalışmadıkça genetiğin hiç bir anlamı olmaz bence). Tabiki sana illa yalan söylüyorsun demiyoruz, ancak yüklediğin fotoğraflar ben ve benim gibi birçok arkadaşta, sadece 1 aylık bir salon çalışması ile böyle bir vücuda sahip olunamayacağı izlenimini bıraktı. Doğrudur veya değildir orasında değilim ancak vücudun gayet fit ve çalıştığın müddetçe çok daha iyi olacaktır. Kolay gelsin.

NimbuS bunu beğendi.
  17. NimbuS

NimbuS Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Öncelikle teşekkür ederim. İnşallah çok daha çalışıp daha fit kalıcı bir vücuda sahip olacağım. Spor salonunda hiç çalışmamıştım ancak bu yorumlar bir yönden de hoşuma gitmiyor değil. Doğrusunu söylemek gerekirse kendimi daha iyi hissediyorum ve artık çalışma azmim de arttığını söyleyebilirim. Bu vücudu hakkını vere vere çalıştırmak için elimden geleni yaparım.

Tüm yorum ve görüşleriniz için teşekkür ederim.

18. demircan256

demircan256 Üye

Beğenileri:
    2.198
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    güvenlik
    Yer:
    istanbul
    esftrullah...ama diyecek başka birşeyde yok...ben sana kesinlikle yalan diyosun da dmedim..haddim değil...sadece önceki altyapılar olduğu aşikar...

neyse devam et sen idmanlarına..

kolay gelsin...

NimbuS bunu beğendi.
  19. HiDYA

HiDYA Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    18
    öle bir belim olsa :D baska hiç bir şey istemem incelte incelte bir beden inceltebildim 34 den 33 e ama 7-9 ay sonra sendeki bele yakın bir bel elde etmek için çalışıyorum bende şuan kilo almak için uğraşıyorum.. ve arkadaşlarımızın dediği gibi spor alt yapısı olmayan bir insanın hayatta böle bir aylık gelişimi olmaz :D ama devam et kilo almaya çalış bende çok zayıf oldugum için kilo alma dönemindeyim 3 haftada 3 kilo almışım :D düzenli beslenme programımla :D

NimbuS bunu beğendi.
  20. NimbuS

NimbuS Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Tek sorunum zaten kilo almak :s yağ oranım çok düşük hatta hiç yok gibi neredeyse o yüzden kilo almada sıkıntı çekiyorum. Çok yemek yediğim zamanda bu sefer midem büyüyor o zaman da görsellik kayboluyor. Bilmiyorum ne yapacağım :s

Sayfayı Paylaş