Yeni Başladım Vücut Gelişimi Hakkında Bilgiye İhtiyacım Var!!

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve janWaiLjan tarafından 28 Mart 2009 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. janWaiLjan

janWaiLjan Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Öncelikle herkese selam ve saygılarımı sunuorum ayrıca böyle bir paylaşım sitesini bizlere kazandıran tüm yetkililere sonsuz teşekürler ediyorum.

Benim sormak istediğim konu şu : Vücut Geliştirme sporuna yeni başlıycam amacım yaklaşık 15-20 kilo atıp vücudu kaslandırmak bunun için ne öneririsiniz ve ne kadar zamanımı alır.Zor olucağını biliyoum ama gerekli azmi topladım.Sitedede bol ve yoğun bir araştırma yaptım yeni üye olmama karşın yaklaşık 5 aydır site içinde dolaşıyorum ama uzman ellerden bana özel verilmiş cevaplara ihtiyaç duyuyorum çünkü benim için çok önemli bu.Yaklaşık 3-4 ay kadar bi zaman ayırıcam kendime sizce yeterlimidir veya ne yapmam gerek umarım okuyunca beni anlıycaksınızdır.Lütfen yardımlarınıza ihtiyacım var.Ayrıca vücuduma dışardan bakınca çok yağlanma görmüyorum hatta şekilli bile sayılabilir kollarım bacaklarım göğüs kısmım oldukça sıkı ve fit görünüyor ayrıca boyun altı omuzlarımda belirgin yani vücut görünümüm iyi sarkan bi yağlanma söz konusu değil ama kilo fazla geliyo bana bunuda göz önüne alırsanız sevinirim.İsterseniz ölçülerimide yazarım nasıl ölçüceğimi söylerseniz.Şimdiden sonsuz teşekürler ediyorum.

2. bonatschi

bonatschi Özel Üye

Beğenileri:
    4.944
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Londra
    4-5 aydır forumda dolaşıyorsanız bu tarz başlıkların genelde cevaplanmadığını, çok genel olduğunu, ve bu tarz genel bilgilerin forumdaki ilgili sabit başlıklarda mevcut olduğunu görürsünüz.

Lütfen beslenme, yağ yakımı ve yeni başlayanlar bölümlerindeki sabit başlıkları inceleyiniz.

En kısa zamanda da forum kurallarını okumanızı rica ederim.

saydam ve MT bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş