Yeni Başladım Sorularım Var

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve celal00006 tarafından 9 Mart 2014 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. celal00006

celal00006 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    10
    1.82 boyunda 74 kilom. Spora yeni başladım ve başlamadan önce internetten sıkı çalışanları araştırdım. 40 günde inanılmaz değişimler olan kişiler gördüm doğru mu sahte mi bilemem orasını ama mükemmel bir gelişim. İlk gün 3x10 normal bir çalışma yaptım. 2.gün 4x10 yaptım ve 2 gün tatil yapacaktım hocaya söyledim oda enerji patlaması diye tasvir ettiği bir toz verdi. Yarım litre suyla karıştırıp içtim yarım saat sonra 4x12 den tüm çalışmayı baştan iki kez daha yaptım. Bugün ertesi gün ve kaslarım ağrıyordu internetten önce araştırmıştım normalmiş zaten. Sorum şu; enerji, protein tozları ve çok sağlam beslenmeyle kendimi destekleyerek bu çalışmayı günlük yapsam ortalama vücut 1 ayda ne hale gelir? Bu ağrılar sakatlık çıkartmadığı sürece umrumda değil çekerim ağrısını fakat korkum sakatlık. Bu sıklıkta çalışmada bir sakatlık meydana gelir mi? Çalışmalara devam ettikçe vücut o sisteme alışır mı? Ağrılar 1.5 - 2 haftaya vücut alıştığında çok azalır dedi hoca. Ağrılar azalınca antremanımı bir tık daha yükseltirsem gelişme hızında bir yarar sağlar mı? Fotoğrafı yüklüyorum ve ortalama 1 ay sonra 2 ay sonra ve 3 ay sonra bu düzenle nasıl olacağımı söylerseniz sevinirim.

Ekli Dosyalar:

2. Erkal16

Erkal16 Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    8
    2 - 3 ayda mucize olacağını sanmıyorum. Vücudun alışmaya başlar sadece. Dinlenmeye zaman ayırmazsan sahip olduğun vücudada zarar verebilirsin. Ayrıca bana göre ne olduğunu iyice araştırmadan, öğrenmeden hocanın verdiği " enerji patlaması " adlı ürünüde kullanmamalısın. Düzenli beslenme + Yeteri kadar dinlenme + düzgün antreman+ SABIR = Başarı

İyi günler.

3. shaq

shaq MOD Yönetici Moderator

Beğenileri:
    1.688
    Ödül Puanları:
    123
    Değerli üyemiz;

Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;

- Daha önce benzer bir konu açılmıştır
    Lütfen arama yapmadan konu açmayınız.

Link : En Çok Sorulan Sorular ve Cevapları - BodyForumTR Vücut Geliştirme Forumu

BodyForumTR Kullanım Kılavuzu - BodyForumTR Vücut Geliştirme Forumu

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız!
    Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş