Yeni başladım sorularım var

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve tone123 tarafından 14 Aralık 2013 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. tone123

tone123 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Öncelikle selamlar ben 12 yaşındayım boyum 1.63 geçen gün bi kavga oldu çocuğa yumruk atmaya çalıştım ama atamadım hep engelledi o ise bana bi yumruk attı hep bilek güreşlerindede yeniliyorum birazda göbek ve göğüs olunca (kilo var) body ye başlamaya karar verdim burda dambıl bulmak zor o yüzden evde şişlelerden 4 kglik yaptım :) spor salonunada gitmem zor bana tavsiyelerinizi verirseniz memnun olurum yani evde şunları yap bunları yap felan o şekilde birde 3-4 ay sürecek programlara soğuk bakıyorum biraz kısa olursa daha iyi olur istikrar gerek biliyorum ama şöyle 1 ayda biraz farketsin sora çalışmaa devam etcem zaten şimdiden sağolun

2. NumLock

NumLock Üye

Beğenileri:
    43
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    samsun
    Yumruk atmaya çalıştın atamadın hırs yaptın bu çok saçma ya çocukça bişe :D 2-3 yıl sonra başlaman senin için çok daha iyi olur dostum.

3. boksörr

boksörr Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    Balıkesir
    yumruk atmaya çalışdın atamadın ve bodye başladın heee :) boksa kickboxa başlayan gördümde bodye başlayanı ilk defa görüyorum saşırdım.Forumda evde dambell ile yapılabilecek program var onu bul ve o programla başla.Bilek güreşi bodyden farklıdır en kral bodycı gelsin bizim engin abiyi yatıramaz.Bilek güreşinde adamı yenmen için tendonlar çok önemli ön kol biceps kemik kasların kasılma hızı bunlar hep önemli şeyler yani 1 - 2 sene body yapsan o cocukları anca yenersin kasla alakası yok bilek güreşinin

4. tone123

tone123 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    hırs değil gurur desek daha iyi hep güçsüzüm bilek güreşi vs vs hep eziliyorum zaten herkeste olduğu gibi bendede karın kası felan isteği var kasım olsa fena olmaz yani birde cenabettim acaba ondan mı dayak yedim diyorum burda öyle kick boks eğitim yeri felan da yok evde yapılacak şeyler aten sınırlı konuyuda link atarsanız sevinirim şimdiden ssağolun

5. SlimManBigDreams

SlimManBigDreams Üye

Beğenileri:
    37
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    İngilizce Öğretmeni
    Yer:
    Trabzon
    "Öfkeyle kalkan zararla oturur." dostum spora böyle bir olay yüzünden başlamanı tavsiye etmem ne yapıcaksın intikam almak için vücutmu yapıcaksın :D herşey ağırlıkları kaldırmak değildir bu sporda yaptığın spora odaklanman gerekir hiçbişey sinirliyken iyi yapılmaz :) ama yinede sen bilirsin diğer arkadaşların dediği gibi forumda dambılla çalışma programları var ve bu iş düzen,program ve istikrar gerektirir kimse 1 ayda vücut yapamıyor ya tam başla yada 1 yıl sonra falan başla derim ben dostum iyi forumlar.

6. tone123

tone123 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    sağolun peki kol ve karın için napmam gerek bide göğüs ?

7. SlimManBigDreams

SlimManBigDreams Üye

Beğenileri:
    37
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    İngilizce Öğretmeni
    Yer:
    Trabzon
    karın için mekik çekmeni şiddetle tavsiye ederim alt karın ve üst karın için bir sürü mekik çeşidi var forumda bulabilirsin göğüs için şınav çekebilirsin kol için dips ve dar tutuş barfiks (chin up) öneririm söylediklerim dambıl veya ekipman gerektirmez kendi vücut ağırlığınla yaptığın antrenmanlar bunlar dostum

8. NumLock

NumLock Üye

Beğenileri:
    43
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    samsun
    Cenabettim o yüzden dayak yedim diyosun hemde yaşım 12 diyosun.erken ergenliğe girsen bile çok itici bi yazı yazmışsın be :D

9. tone123

tone123 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Ya erken degil biraz iriyim ondan herhalde neyse link atarsanız sevinirim (not: 7 ye gidiyorum)

10. boksörr

boksörr Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    Balıkesir
  11. wrestler

wrestler Super Moderator Yönetici Super Moderator

Beğenileri:
    3.368
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    TOKAT
    Değerli üyemiz;

Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;

- Arama yapmadan başlık açmak.
    Lütfen arama yapmadan konu açmayınız.

Link :

En Çok Sorulan Sorular ve Cevapları - BodyForumTR Vücut Geliştirme Forumu

BodyForumTR Kullanım Kılavuzu - BodyForumTR Vücut Geliştirme Forumu

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız!
    Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş