Yeni Başladım Sorularım Olucak...

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve HmzSlymn tarafından 2 Mart 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. HmzSlymn

HmzSlymn Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Merhaba ben 2 ay öncede 3-4 hafta çalışıp (sadece karına kasları için) brakmıştım (biliyorsunuz six pack'e kızlar bayılıyor :D ).
    Şimdi tekrar başladım ama fitness'e gidicek kadar (maddi) durumum yok yaşım 16,Çok fazla gelişmek istemiyorum biraz kas olsun yeter biraz zayıfımda.

Sorularım :
    1-Günde 2-4 Yumurta Yiyorum 1 Bardağı Süt İçiyorum (Uzun Zamandır Yani Şimdi Kendimi Geliştirmeye Karar Verdiğimden Değil) Sizce Bu Beslenme Yetecek Kadar Protein Sağlar Mı ?
    2-Çok Yiyorum Kilo Alamıyorum,Bu Yaşlarda Böyle Şeyler Normal Mi ?
    3-Youtubeden Videolar İzliyorum,Videolarda Gösterilen Şeyleri Yapmaya Çalışsamda Yarım Kalıyor (Videoda 30 Şınav Diyorsa 15 Yapabiliyorum) Anlıyacağınız Zayıfım.
    4-Evde Kendimi İstediğim Kadar Geliştirebilirmiyim ? Biraz kas olsun yeter malum yaz geliyor cılız kollarla t-shirt giymek istemiyorum :)

Bilgiler :
    Kilo : 58
    Boy : ?? Bilmiyorum son zamanlarda boyum arttı.

2. CasLoWeD

CasLoWeD Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    13

Başlangıç seviyesinde olduğunu varsayarsak bu hareketlerle arka kol, göğüs, omuz, karın, bacak bölgeni geliştirmen ve şekillendirmen mümkün ama tabi ki salondaki gibi olamaz.

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Herogaki bunu beğendi.
  3. Ryz

Ryz Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    8
    gelisirsin nedn gelismeyesin ki karin kasi icin beslenme dikkat etmek lazim genc ve fit yaz arama motoruna evde yapabilecegin hareketleri gosteren videolar yazilar mevcut

GSmart Maya M1 v2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

4. doxux

doxux Üye

Beğenileri:
    2.810
    Ödül Puanları:
    123
    1-Hesaplarsan göreceğin üzere, hayır.
    2-Kilo alamıyorsan çok yemiyorsun demektir.
    3-Burada soru yok sanırım.
    4-Ne kadar gelişmek istediğine bağlı.

5. elite35

elite35 Üye

Beğenileri:
    516
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    İzmir
    Önce bi kere çok fazla kas istemiyorum'u kafandan at yok öyle bi dünya. 3-5 ay hatta 1 sene spor yaptı diye kim Jay Cutler olmuş ?
    Sorularına gelecek olursak:
    1. 2-4 yumurtayı spor yapmayan biri bile yiyor. Sen 4'ün üstüne çıkacaksın.
    2. Çok yiyosun ama ne yiyosun ? Yediğin şeylerin besin değeri önemli. Demek ki hiçbir şey yemiyorsun.
    3. Zayıf olmak bence hareketlerin yarım kalmasıyla çok da alakalı değil. Yeterli enerji almıyorsun. Spordan önce karbonhidrat alımını arttır.
    4. Evde olacak iş değil. Vücut bir bütündür. Örneğin bacak çalışmazsan üst vücut fazla gelişmez.

HmzSlymn bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş