Yeni başladım soracaklarim var

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve fat304h tarafından 10 Haziran 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. fat304h

fat304h Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    18
    Merhaba arkadaşlar
    Ben 1 aydır haftada 3 gün yeni başlayan programını yapıyorum ilk ay bitti Z barim dambillarim herşeyim var.Şimdi soracaklarıma gelince

Ben ektomorf yapıdayim bol bol yulaf ezmesi yiyorum 3 kilo aldım ilk ay istediğim vücut tipi kivanc tatlitug gibi sadece daha fit olmak istiyorum zaten daha fazlasını yapamam sanırım :) böyle bir vücuda 1 senede sahip olabilir miyim?

Birde arkadaşlar ben zayifim karın kaslarımi sıkıp elimi bastirdigimda belli oluyor ama görünmüyor bide alt karnında yaglanma var ben definasyonlami başlayacağım yoksa bulk mu yapacağım

Bu dediklerimi araştırdım ama pek birşey bulamadim forumda varsa kusura bakmayin

LG-D802 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2. CASSER

CASSER Üye

Beğenileri:
    95
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Muğla
    Herhangibir vücuda şu kadar sürede sahip olabilirsin diye bir kural veya kaide yok. Yani kimse birsey söyleyenez bu konuda. Sen şuanlık hiçbirşey yapmıyosun anrtemana devam. Karın kaslarına gelince karın egzersizleri yaptıkça onlarda büyücekler daha ufak oldukları için görünmüyolardır göbeğinle ektomorf oluşunu unutmamak lazim?

3. fat304h

fat304h Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    18
    Teşekkürler 2 ay bu şekilde devam ediyim ama son soruma cevap alamadım ektomorfum zayıfim ve uzunum ama alt karın bölgem yağlı bildiğim kadarıyla bölgesel zayıflama mümkün değil yani ben şimdilik kardiyo yapıp eritecek miyim yoksa hacimlenip belli bi zaman sonra mi deformasyona girecegim

4. redpack

redpack Üye

Beğenileri:
    433
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    sporcu
    Yer:
    istanbul
    beslenme dikkat et antrenmanlarını aksatma öğren ama doğrusunu öğren yeni basladım diorsun hiçbirşeyi kimseye sormaktan cekinme öğrenebildiğin herseyi öğren ve doğru uygula gerisi zaten gelicektir hergecen gün kendindeki farklılığı gözlemledikce motivasyonunda artıcaktır işin hacimlenme şekillenme vs vs bir çok şeye takılma sana verilen programlarda nizami yap 1 kg 2 kg 5 kg bunlara takılma daha sonra zaten aklındaki sorular artıcaktır ama bunları şimdiden düşünme düşünmen gereken tek şey bugun ne yedim yarın ne kadar daha iyi yiyebilirim bugun ne yanlış yaptım yarın hangi yanlısı düzeltebelirim gibi sorular olsun şimdilik aklında ama arastır

5. fat304h

fat304h Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    18
    Teşekkürle redpack.

6. CASSER

CASSER Üye

Beğenileri:
    95
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Muğla
    Ektomorfsan gerçekten bırak kalsın o göbek zaten zor kilo alıyo olman lazım sen antreman yaptıkça küçülecektir.

7. fat304h

fat304h Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    18
    Çok teşekkürler casser peki benim kardiyo yapmam lazım mi

8. CASSER

CASSER Üye

Beğenileri:
    95
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Muğla
    Boyun kilon hatta varsa bir resmini atarsan eğer net bir cevap verebiliriz. Ama ektomorf kişilerin kardiyo egzersizlerine gerek yoktur çünkü zayıfsındıt sadece alt göbeğinde ufak bir çıkıntı vardır zaten söyle düşün yulaf yiyip kardiyo yapmak birbiriyle tamamen zıt şeyler.

9. fat304h

fat304h Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    18
    Boy 1.78 falan 1.80 de olabilir bilmiyorum kilom 63 3 ay sonra diye gireceğim su an evde değilim fakat eve gidince fotoğraf eklerim

10. CASSER

CASSER Üye

Beğenileri:
    95
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Muğla
    Kardiyo yapmana düşündüğüm gibi hiç gerek yok antremana devam :)

Sayfayı Paylaş