Yeni Başladım Sizce Ne Yapmalıyım?

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve ummu tarafından 1 Eylül 2009 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. ummu

ummu Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    boy : 177 cm
    kilo : 79 kg

kiloluyum..bugün bir body salonuna yazıldım ve bana https://www.bodyforumtr.com/vbforum/bodye-erken-ya-ta-ba-t20050.html bu şekildeki hepsini yaptırdılar + olarak mekik ve küçük kg halteri bele kadar indirip kaldırttılar
    bunları 3x10 kere yaptım

haftada 3 gün gideceğim

sizce iyi mi bu ? bana "alıştıktan sonra arttıracağız" dediler ve kilo verebilir miyim bu antremanlarda? kilo vermek ve kas yapmak için ne türlü diyet yapmalıyım? teşekkürler

2. aycan1903

aycan1903 Üye

Beğenileri:
    367
    Ödül Puanları:
    73
    Sana flexor'un programını uygulattıklarına göre belli ki bilinçli bir hocan var, bu konuda şanslısın onu belirtmek isterim.

muhtemelen sana spor salonundan uygulaman için diyet de vermişlerdir ve sen de ona harfiyen uymalısın...

ayrıca bu forumdaki "BESLENME" bölümünü iyi incelersen merak ettiğin birçok sorunun cevabını bulabilirsin...

benim sana tavsiyem ise antrenmandan bir saat önce yeşil çay içmen ve yarım saat önce kafein içeren (nescafe- Türk kahvesi vb.) sıvılar alman... bunlar yağ yaktırmada bilinen en etkili maddelerdir...

kolay gelsin, başarılar dilerim...

Son düzenleme: 1 Eylül 2009
    Sedif bunu beğendi.
  3. ummu

ummu Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    teşekkürler daha ilk gün olduğu için diyet programı vermedi fakat sporda herkesin elinde kağıt vardı herhalde 2.gün vercek olmazsa isterim demek istediğim kilo verip kas yapmak

4. aycan1903

aycan1903 Üye

Beğenileri:
    367
    Ödül Puanları:
    73
    yağ yakmak için kardiyo yapmalısın ( koşu- bisiklet)

beslenmede öncelikli hedefin yağdan mümkün olduğunca uzak durmak ve proteinli besinlere yönelmek olacaktır...

üye fotoları bölümünde örnek alabileceğin kişiler var, onların başlıklarını iyice incelemeni öneririm, onlarla mesaj yolu ile irtibata da geçebilirsin...

mesela ben en çok takdir ettiğim üyelerden birisinin başlığının linkini buraya veriyorum dikkatli incele...

https://www.bodyforumtr.com/vbforum/iki-y-ll-k-de-t18714.html

iyi çalışmalar...

Sayfayı Paylaş