Yeni Başladım Sizce Doğrumu Yapıyorum ?

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Alpholic tarafından 28 Şubat 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Alpholic

Alpholic Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar öncelikle herkese merhaba.Daha yeni üye oldum.Evde dumbell ile çalışıyorum.Günde 1 saat ağırlık kaldırıp 1 saatte aerobik yapıyorum.Biraz kilo fazlam var düzenli beslenmeye başladım.Hafta da 5 gün çalışıyorum.Sizce yaptıklarım doğru mu ? günde 2 saat biraz fazla mı ?

2. atanerber

atanerber Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Bursa
    evde 1 saat ile dambılla ne yapıyorsun anlamış değilim evde yapabilecek şeyler sınırlı ama bir programa göre gidiyorsan kendini zorlamadan yap :) aerobik yapmaya devam et. Şınav mekikde çekebilirsin 5 günden fazla çalışma haftada 2-3 gün off günün yani dinlenme günün olsun. Protein ağırlıklı beslen Kahvaltıda 1 tam yumurta 2 tanede yumurta beyazı ve lor yiyebilirsin.Karbonhidratları daha çok sabah ve öğlen almaya bak akşamları karbonhidrat alma vücudunuda aç bırakma bu şekilde düzenli dinlenmeyle birlikte iyi sonuç elde edersin. Başarılar

3. Alpholic

Alpholic Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    dambılla sırt ön arka kol omuz ve göğüs çalışıyorum kendime bir program yaptım beni zorlamayan.3x50 mekik yapıyorum 3x12 de şınav biraz zorluyor.

Sayfayı Paylaş