yeni başladım kilo sorunum var

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve EnesSntrk tarafından 11 Nisan 2013 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. EnesSntrk

EnesSntrk Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba ben 17 yaşındayım,55 kiloyum,1.75 boyundayım.

yaklaşık 4 aydır fitness yapıyorum ve vucumda hiçbir gelişme olmadı,forumda önerilere baktım ve HARDLİNE PROGAİNER 3.5 kiloluk almaya karar verdim ve aldım.1aydır kullanıyorum spordan 30 dk önce ve hemen sonra olmak üzere 5ölçek/1ölçek = 40mg) + 500 ml süt ile içiyorum.2 gün spor 1 gün dinlenme seklinde uyguluyorum programımı ama hala ne kilomda bi degişiklik var ne vucudumda.gerçekten kendımı cok kasıyorum cok zorluyorum artık olsun diye,unutmadan sunuda ekleyeyim cok onceden aldıgım GNC AMİNOBURST 3000 var elimde onuda proteın tozuytla beraber kullanıyorum bu kadar sıkı calıstıgım ve bu kadar takviye aldıgım halde ne bir kilo ne vücüdumda bir degişiklik hiçbiri olmadı.nedenini anlamış degilim.ilk 3 ay spor salonunda kendimi denedim son 1 aydır evde bu programı yapıyorum.https://www.bodyforumtr.com/vbforum/vucut-gelistirme-egzersiz-hareketleri/evde-sadece-2-adet-dumbell-ile-calisma-programi-yapilis-sekli-8554.html
    ne yapmam gerekiyor?iyi günler.

2. brhmcr

brhmcr Guest

Değerli üyemiz;

Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;

- Konu başlığınız açıklayıcı değildir.

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş