yeni başladım kilo aldım beyler yardımm

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve utku1043 tarafından 14 Temmuz 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. utku1043

utku1043 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    beyler bugün 9. gün 7 gün gittim köpek gibi program yapıyorum superset ve 2 dk 6 da 2 dk 11 de 26 dk koşuyorum l-carnitine kullanıyorum çok su içiyorum 2 kilo aldım yardımm

2. TolgaTunçel

TolgaTunçel Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    18
    Problem beslenmendedir.
    --- Mesaj birleştirildi, 14 Temmuz 2014 ---
    Beslenme ile ilgili bilgi verirsen daha sağlıklı yorum yapılabilir.

3. utku1043

utku1043 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Günde 2 öğün yiyorum kahvaltıyı sağlam yapıyorum gece falan acıkırsam konflex yiyorum şekerli bişey tüketmemeye çalışıyorum

4. TolgaTunçel

TolgaTunçel Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    18
    Bu sporla uğraşan biri için 2 öğün oldukça az daha düzenli bir beslenme programı uygulamanı tavsiye ederim , yaptığın zaman etkisini göreceksin.

Sporda başarılar

5. utku1043

utku1043 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    benim kilo vermem lazım ama hocam

6. özgür2529

özgür2529 Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    18
    Hocam beslenmendeki yanlislari duzeltmek istiyorum
    1) az beslenmeyle kilo verilmez , diger gordugun insanlardaki gibi sagliksiz vermek istiyorsan sen bilirsin
    2) gunde 6 ogun tuketmeli ogunlerinde salata ton baligi yada tavuk gogsu kullanabilirsin .
    3) yulaf ve light yogurt ikilisini karistirarak tok tutucu faydali bir beslenme saglayabilirsin .
    4) gece yedigin cornflakes in 3 yemek kasigi bir dilim ekmek yerine gecer . Attigin miktari buns gore dusunmeni tavsiye ederim
    Sorun varsa beslenme ile ilgili cevaplayabilirim , kolay gelsin.

Sent from my GT-I9500 using Tapatalk

7. utku1043

utku1043 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    hocam boy 169 kilo 75 . spora başladıgımda 73 düm köpek gibi çalışıyorum na ragmen 2 kilo aldım demekki beslenmemde yanlışlık var dediğiniz gibi. Bana önerebileceğiniz beslenme programı ve spor programı var mı önce kilo verip sonra kas yapma amacım var onun için olan kaslarıda kaybetmek istemiyorum

8. özgür2529

özgür2529 Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    18
    Sana beslenme konusunda ne desem bos olur hocam , cunku bir temeli olmaz . Ornegin ben sana 2000lik diyet yazarim , tiroid hormonun yavas calisiyordur , bu nedenle kilo bile alabilirsin istedigin diyet ile . Bu nedenle beslenmedeki yanlislari duzeltip devam etmen , oneri seklinde ilerlemen daha mantikli olacagi kanisindayim . Bu nedenle bir gunluk tam menunu yazarsan daha iyi olur ( sabah kahvaltisinin tamami ,dondurma tuketimi vs dahil) Spor icin cok calistigini kardiyo yaptigini soyluyorsun , oncelik sporuna devam edip beslenmeyi duzenlemeli. Beslenmenin duzelmesine ragmen kilo problemi devam ediyorsa idman programi degistirmelisin gorunuse gore .

Sent from my GT-I9500 using Tapatalk

9. utku1043

utku1043 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Sabah kahvaltıda yumurta beyaz peynir kepekli ekmek
    Öğlen tavuk vs(öğlen uyanırsam kahvaltı öğlen yemeği oluyor öğlen yemeği akşam yemeği ) gece açılırsam konflex

Sayfayı Paylaş