Yeni başladım cevabını bulamadığım sorular

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve EgeBy tarafından 16 Haziran 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. EgeBy

EgeBy Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Brhmcr adlı üyeye bu mesajın aynısını yolladım o yüzden buraya koyacağım.Mesajda da dediğim gibi çok farklı fikirler olduğu için kafam allak bullak oldu.Yardımcı olursanız sevinirim

bu işte sanırım bayağı bilgilisiniz o yüzden size sormak istedim.Bayağıdır oldu forumda takılalı ama bugün üyelik açtım.Konuları okusam da herkes ayrı kafadan bir şeyler söylüyor o yüzden size sormak istedim.

yaşım 16 bu sene fitness a başladım.Antrenmanları kaytarmadan düzgün yapıyorum zaten hocalar gösteriyor bize.Ama gelelim sorun beslenme.Benim bu konuda kafam çok karıştı.Bol protein odaklı beslenmeye çalışıyorum yeni yeni.Öyle diyorlardı forumda.Mesela light peynir.Öğlen tam tahıllı ekmekle sebzelerle ton balıklı sandviç.Tabii bunlar değil sadece.Örnek verdim bi kaç tane.Bazıları da diyor işte light ürünler kullanma tatlandırıcı var zararlı vs vs.

Biri der spordan iki saat önce kompleks karbonhidrat,hemen sonra basit şeker almalısın diye mesela üzüm suyu bulamazsam jelibon gibi.Ama biri diyor bunlar kanser yapar.Valla ne yiyeceğimi şaşırdım.Yağ oranım yüzde 15,4.

1,80 e 62,5 kiloyum sizce ne yapmam lazım valla forumda bir sürü farklı düşünce var.Kafam allak bullak oldu.

Yardımcı olursanız çok sevinirim....

Sayfayı Paylaş