Yeni başladım birkaç sorum var

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve amatörsporcu tarafından 22 Ocak 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. amatörsporcu

amatörsporcu Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar hepinize iyi akşamlar öncelikle fiziksel özelliklerimden bahsedeyim. Boyum 1.72 kilom 64.1 bu gün salonda 5. günümdü. 4 ay gitmeyi düşünüyorum. Programım her hareketten 4 set olmak üzere 5 dakika bisiklette ısınma 20 mekik 20 bacakları geriye çekme 8 bench press 8 dumbella arka kol 8 barla pazu 8 barla omuz barı çeneme çekerek 8 kürek 8 bacak çalışıyorum. Salona pazartesi çarşamba ve cuma gidiyorum. Bel, karın ve göğüslerde yağ var ve göğüsler sarkık. Tecrübeli abilerime ve arkadaşlarıma bir sorum var. Şimdi benim hem yağlardan kurtulup hem kaslarımı güçlendirip hacmini arttırmam mümkünmü. Hocama danıştım bu hareketlere devam edip programımın sonunda 30 dakika hızlı tempo yürüyüş 15 dakika cros 15 dakika bisiklet falan yapmamı söyledi. Yani 1.5 saat ağırlık 1 saat kardiyo gibi. Şöyle düşünüyorum hem kaslanırım önümdeki 4 ayda hemde kilolarımdan kurtulurum. Sizce bu mümkünmü ve nasıl beslenmemi önerirsiniz ?

2. shaq

shaq MOD Yönetici Moderator

Beğenileri:
    1.688
    Ödül Puanları:
    123
  3. amatörsporcu

amatörsporcu Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Teşekkürler shaq fakat şöyle bir sorunum var okul nedeniyle kahvaltım dışında düzensiz bir beslenmem var. Okuldan çıkışım ve salona gidip hazırlanışım 4.30'u buluyor. yani ne yaparsam 4.30 - 7.30 arasında yapmalıyım. Bu sürede insülinde oynama yapamam gibi geldi ?

Sayfayı Paylaş