Yeni başladım.Bir ürün hakkında sorum olacak

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve ReBorn tarafından 19 Aralık 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. ReBorn

ReBorn Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba arkadaşlar.Daha öncede bu başlığa benzer bir konu açmıştım.Ama bu sefer farklı bir konu hakkında size danışmak istiyorum.Konu için uygun bölümü burası olarak gördüm.

Vg sporuna başlayalı 3 ay oldu.1.72 cm boya sahibim ve kilom 60 kg.Geçenlerde internette dolaşırken bir ürüne rastladım.Adı Biotall.Bir tür boy uzatma kürüdür.Bu ürün:
    15-25 yaş arası 3-6 cm boy
    25-35 yaş arası 2-4 cm boy uzamasını sağlamakta.
    Benim de boy takıntım olduğu için araştırdım ve sipariş verdim.Spor salonundaki hocama danışcaktım fakat Öss dolayısıyla fazla zaman bulamıyorum ve bu hafta salona gidemedim.Tamamen bitkisel bir ürün olup yatmadan 10-20 dakika önce eklem yerlerine sürülüyor ve kullanımı 2 günde 1 oluyor.Hiçbir yan etkisi yok.Yaklaşık 8 hafta içerisindede düzenli kullanım olursa etkisini gösteriyor.Dediğim gibi 3 aydan beri vg yapıyorum.Ve Aralık'ın 20 sinde sporum bitiyor.Yani yarın:)(3 ay için yazılmıştım)Sporu tekrar uzatmayı düşünüyorum.Fakat asıl sorum şu:Biotall'ı kullanıp boyum uzadıktan sonramı spora devam ediyim?Yoksa ürünü hem kullanırken hemde vücut geliştirme sporuna devam mı ediyim?Hangisi daha yararlı olur karar veremedim.
    Bu ikilem arasında kaldım yardım ederseniz sevinirim...
    İyi forumlar:)

2. ErcinTT

ErcinTT Yeni Üye

Beğenileri:
    315
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Ankara/Batıkent
    Ürünü bilmiyorum fakat ileride çok çok büyük eklem rahatsızlıklarına ve kemik bozukluklarına sebeb olabilir.

ilaç olarak tasarlanıp ta her hangi birşeyi kısa sürede halledebilen bir madde için %100 doğal diye bir sey yoktur.

2. ürün %100 doğalsa yediğimiz besinler zaten bunu sağlar extra almaya lüzum yok bence

almışsın ama sen doktoruna danış burdan öyle sağlam seni tatmin edicek bir bilgi çıkmaz

3. OkuyomBenYaa

OkuyomBenYaa Üye

Beğenileri:
    184
    Ödül Puanları:
    0
    Umudunu kırmak istemem ama kırılsa iyi olur. Piyasadaki boy uzatma ürünlerine aldanma bir tane boyu uzayan vatandaş yok onlar sayesinde. Sen düzenli sporunu yap beslenmeni uykunu düzene sok uzayacağı varsa uzar. Boyun kısa da değil.

Sayfayı Paylaş