yeni başladım, bi fikir veya öneride bulunursanız memnum olurum..

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve dorahnet33 tarafından 13 Mart 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. dorahnet33

dorahnet33 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba abilerim kardeşlerim. Ben 4 mart'ta salona yazıldım. Başladığımda 66-67 kilo civarındaydım. Şuan 69-70 ve yemeği iki katına çıkardım çok fazla yiyorum. Eskiden günde 2 öğün yerdim yani öğle ve akşam. Şuan pekmez yiyorum, bal yiyorum. Sabahları kesinlikle en az bir yumurta, iki dilim ekmek pernir ve iki bardak portakal suyu. Boyum 1.83 olması lazım. İlk defa bugün zorlandım salonda, sanırım çok zorluyorum kendimi. Ayrıca 3 yıldır sigara içiyordum bırakalı 3 hafta oldu. Buyrun buda 3 mart gecesi çektiğim ilk fotoğrafım, yeni fotoğrafı vücudum oturunca yukleyecegim ve aklıma geldikçe yazacağım Teşekkürler iyi forumlar. Bu arada yaş 17

Ekli Dosyalar:

2. Burak Can

Burak Can Üye

Beğenileri:
    59
    Ödül Puanları:
    28
    Beslenmeni sana protein ve enerji verecek besinlerle düzenle.Beslenme konusunda ve günlüklerde pek çok arkadaşın verdiği tavsiyeler mevcut.Bir süre zorlanman normal yavaş yavaş toplayacaksın kendini.Sana kendimden örnek vereyim, çalışmalarıma ilk başladığımda 90 kiloyu yerden kesen ben 25 kiloyu kaldırırken zorlandım ama şu anda o 25 likler bana hafif geliyor :) Henüz yenisin bahsettiklerin normaldir.Beslenmeni spora uygun çekilde düzenlersen faydasını görürsün.

3. dorahnet33

dorahnet33 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    1 gün arayla gidiyorum body'e. Çok fena yoruluyor kollarım fakar ağrısına rağmen normalde yaptığım kiloyu ağrırkende yapabiliyoum. Programda göbek çalışması yok, ben hergün idmanım bitince 5 set olmak üzere her sette 15 tane mekik çekiyorum. Ayrıca kanat için kendimi 15-20 saniye kadar asılı tutuyorum iyice geriyorum kendimi. Vücudumda göğüs dışı pek oynama yok ayrıca ilk gün ölçü almadılar. Ayın başında alınacakmış. Şuan 70-71 kilo civarlarındayım. Her gün body'e gitmeden önce fotoğraf cekicem bide.

4. dorahnet33

dorahnet33 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Ya benim kollarımın ağrısı kesildi, eskisi gibi ağrınıyor kiloyu arttarsam mı acaba ?

5. mericboss99

mericboss99 Üye

Beğenileri:
    196
    Ödül Puanları:
    43
    Spora ilk başladığın gibi ağırmaması normal ilk başlardaki ağrılar hamlık ağrılarıdır ve vücut spora alışınca o denli ağrılar olmaz.Ancak eğer hareketleri doğru yapıp ağırlığı arttırabilecek sen arttır.

6. deniz10

deniz10 Üye

Beğenileri:
    80
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    öyle pekmez ile bal ile olmaz daha güzel beslenmen lazım kilon boyuna göre çok az değil yani çok zayıf sayılmazsın , protein ağırlıklı beslen kiloları arttır forumun beslenme bölümünü dolaş kolay gelsin.

7. Burak Can

Burak Can Üye

Beğenileri:
    59
    Ödül Puanları:
    28
    Hemen ağırlık arttırımına gitme.Ağrıların iyice kesilsin öyle ağırlık arttırırsın.KAdeme kademe.Beslenme çok önemli beslenmek için güzel bir düzen oluştur.

8. dorahnet33

dorahnet33 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    3 gündür bazı sebeplerden dolayı iştahım kedildi. Anadan doğma 70.01 kiloyum. Ağırlıkları 5 kilo arttırdım gayet formda kaldırıyorum. Kolu ölçmediler, 3 nisanda ölçütürücem. Henüz birinci ay tamamlanmadı. Göğüs günü çok yoruluyorum, 5 veya 7,5 kaldırıyorum halterle beni bitiriyor

9. elezar

elezar Üye

Beğenileri:
    531
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Kamu Yönetimi Mezunu
    Yer:
    Ankara
    Dogru ye sıkı çalış ağır gir iyi uyu

LG-D802 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

10. dorahnet33

dorahnet33 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Body günleri 16:00 başlar 2 saat sürer eve 18:30 gibi gelirim yemeği yer 19:00-19:15 yatağa girerim. 23:00'a kadar uyurum, uyanırım bi daha yemek yer hava alır sabah 7'ye kadar uyurum.

11. dorahnet33

dorahnet33 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    1. Ayın sonundaki tablo :

Ekli Dosyalar:

12. dorahnet33

dorahnet33 Üye

Beğenileri:
    0