Yeni başladım..beslenme ile ilgili bir kaç soru

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve emretntnc tarafından 29 Nisan 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. emretntnc

emretntnc Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Merhaba arkadaşlar , üni. yıllarımda ani bir hevesle vücut geliştirmeye başlasamda 10-15 gün gidip sıkılıp bırakmıştım :)

Şimdi inş hiç bırakmamak üzere tekrar başladım , baya bi acemiyim bu konuda , vakit buldukça forumda hemen hemen her yeri kurcalıyorum okuyorum , yanlış birşeyler söylersem şimdiden özür dilerim herkesten ..

Sorum ise beslenmeyle alakalı , boyum 1.75 kilom 70 , yani öyle kilo vermek gibi bir derdim yok , göbekte biraz bira göbeği var , oda zamanla gider sanıyorum ..zaten gittiğim spor salonunda hoca falanda yok :) bir arkadaşla beraber gidiyorum o daha önceden tecrübeli olduğu için hareketleri nasıl doğru yapıcağımı gösteriyor , nerde ne yapıcağımıda bu forumdan sizler sayesinde öğreniyorum.okuduğum kadarıyla yağlı yiyecekler vs,vs bunlardan uzak durmamız lazım , ama ben hayatım boyunca hep sabaha karşı yatarım , düzensiz beslenirim , özellikle ev yemeğini fazla sevmem hep dışardan hamburger , dürüm vs, yağlı şeyleri çok yerim halada yemeye devam ediyorum :) geceleri kuruyemiş vs, vazgeçilmezimdir , ama ne kadar yağlı yersem yiyim , ne kadar gece yiyip düzensiz beslenirsem beslenim kilom hep aynı , hiç değişmez. ve ben bundan çok memnunum thums: arada 1-2 kilo alıp , yine aynı şekilde veririm .. şimdi ben vücut geliştirmeye başladım tmm hoş güzel , ama bu beslenme işini değiştirmek bana gerçekten ölüm gibi geliyor , yani bana çok uzak birşey diyet yapmak ..örneğin şu an saat gece 12.30 bişey yememek için kendimi zor tutuyorum , dolaptaki sucuk fena aklımı çeliyor duh, kısacası işin özü soru şu , ben aynı şekilde normal yediğim gibi devam etsem , ama vucüt geliştirmeye de devam etsem , benden bir halt olmazmı ?

2. Cup

Cup Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    18
    aynı ben, bende bır4aktım işte abur cuburu fastfood olayını aşmaya çalışıyorum inş bende bi düzene girerim uykumu falan düzene sokaya çalışıyorumda olmuyo

3. pycantric

pycantric Üye

Beğenileri:
    131
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Ogrenci
    Yer:
    ISTANBUL
    Eger ki aliskanliklarindan vazgecip, fedakarlik yapip bu isi kitabina gore yaparsan aynaya baktiginda iste bu diyebilir ve fedakarliginin karsiligini alabilirsin. Yoksa bir cok kisi gibi xx aydir yapiyorum bir gelisme yok vs. gibi dusuncelere kapilip bir sure sonra birakirsin..

Sayfayı Paylaş