Yeni başladım beslenme günlüğüm.Yardım bekliyorum

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve Tur1 tarafından 14 Temmuz 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Tur1

Tur1 Üye

Beğenileri:
    27
    Ödül Puanları:
    0
    1.84 boyunda 83 kg'ım şuanda. Amacım çok kilo almadan daha dogrusu yaglanmadan kas kazanmak. Ama yaglanmak istemiyorum...
    1 gün antrenman 1 gün cardio yapıyorum. Cardio olarak yarım saat ip atlıyorum ona ilaveten akşamları da basketbol maçı .
    Kahvaltı

Saat 13:00-14:00
    4 Yumurta akı + 1 sarısı + bol sebzeli salata. yanında kibrit kutusu büyüklügünde 1 peynir. 2 dilim kepek ekmegi.

Saat 15:30-16:00
    Makarna yada pilav. Yanında bol salata.

Saat 17:30 - Antrenman

Antrenman çıkışı 500ml bir tane meyve suyu.

Saat 18:30
    Ton balıgı yada haşlanmış tavuk. 2-3 dilim kepek ekmegi.

Saat 22:00

Salata + 500 ml Light süt

Saat 2-3 yatış.

Yorumlarınızı , düzeltmelerinizi bekliyorum...

Son düzenleme: 14 Temmuz 2010
  2. Danny Boy

Danny Boy Yeni Üye

Beğenileri:
    8.716
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Medical Laboratory Technician-Public Relations Spe
    Yer:
    İstanbul-Скопје-Београ&#1076
    oneclıle proteın oldukca az kılonun 1.5-2 katı proteın alman gerekır gunluk buda sneın ıcın 125-170gr arası yapar eger her ogunde 35gr proteın alamk ıstesen 4-5 ogun yemen gerekır

kahvaltıda bıraz daha fazla basıt karbonhıdratlara onem ver orn/ uzum suyu-bal-recel gıbı kompleks karbonhıdratta bıraz daha fazla al orn/yulaf-bugday ezmesı ve unutmadan kahvaltıda daha fazla proteın alabılırsın ornegın yumrtlarını psırıken ıcıne 150gr lor koyman ıdeal olur

spor sonrası meyva suyu eger uzum suyusa muekmmle bır sey yaptıgını bılemn gerekır

yatmadan oncede kaseın proteını ekle programına orn/lor peynnırı-kasar peynırı

ogunlerınde proteın ve karbonhıdrat bıraz fazla olsun yaglanmadabn kılo almak ıstesen bıle bunlar cok az

Tur1 bunu beğendi.
  3. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    Değerli üyemiz;
    Açtığınız başlık günlük niteliğinde değil soru niteliğindedir.Bu yüzden günlük bölümü dışında taşınmıştır.
    Lütfen başlık açarken en doğru bölüme açmaya özen gösteriniz ve 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Sayfayı Paylaş