yeni başladım acil bir prof. cevaplarına ihtiyacım var

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve ventura800 tarafından 12 Kasım 2009 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. ventura800

ventura800 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    merhaba arkadaslar ben 23 yasında bir erkeğim..boyum 2 metre kilom 138..kesinlikle kilo vermeye karar verdim...spor salonuna baslıyrm l carnatine de alıcam..cok kararlıyım bu sfer..sorum şu l carnatine marka marka kalite değişiyormu ?? bide ben işim geregi program yapamıyrm bide ögrencym yani yogunum biraz. spora genelde aksam 8 veaya 9 gibi gidicem..doluyum cünkü ..aksam yemegini nezman yicem spordan sora olsa cok gec olur yanlıs spordan önce olsa oda olmaz tok karnına..nasıl yapıcm bu işi..bide bikac baska tavsiye varsa lütfen yazın..bu kilolardan kurtulamm gerek..

2. SpiTTLe

SpiTTLe Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    L carnitine oLarak ülkemiz de bulabileceğin en iyi markanın hardLine olduğunu söyleyebilirim ancak amacın sadece cardio ise L-carnitine i boşver derim sana kilo vereceğim diyorsan Animal Cuts kullan derim... akşam yemeyiver sende yaa :D zaten o kadar cardio yapacaksın o saatte mutlaka eve girdiğinde yorgun olursun kapat ışıkları vur kafayı yastığa...

3. Rpac

Rpac Üye

Beğenileri:
    1.540
    Ödül Puanları:
    123
    Schwarzxxl arkadaşımızın yeni başlayanlarda beslenme tekniği başlığını okumanızı öneriririm.
    İlk önceleri hiçbirşey kullanmadan ilerleyip duraklama dönemine girdiğinizde yağ yakıcı almanızı öneririm.
    Öncelikle beslenme düzenine biraz uymaya çalışıp antrenmanlara devam ederseniz kilo vermeye başlayacaksınızdır. Yavaşlamaya başlayınca koşuyu da ekleyebilirsiniz. En son yavaşlama devresinde de yağ yakımına yardımcı animal cuts, man scorch vs. gibi çok tutulan ürünleri kullanmanızı öneririm. Hepsini birden yapmak yerine yavaş devreye sokmanızı tavsiye etmemin sebebi, elinizdeki tüm silahlarınızı bir seferde kullanmayıp her silahtan maksimum verim almaya çalışmaktır.

4. ventura800

ventura800 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    arkadşlar tek isteğim kilo vermek benim şuanda..kas kaybı su kaybı umrumda deil kilo vermke istiyorum önce kilo fazlam cok..l carnatine mi animal cut mı o yüzden cok arada kaldım..merak etmeyin forumu okudum kafam çorba oldu...lütfn bir bilen anlatsın yaa :((

5. super_hornet

super_hornet Üye

Beğenileri:
    50
    Ödül Puanları:
    0
    forumu yeterince okumamışsın demekki

l carnitine vücudun normalde ürettiği ama miktarı çok sınırlı kalan bir enzim

animal cut birçok metabolizma hızlandırıcı içeriğin bir araya getirildiği bir karışım...

ikisi farklı...

animal cut daha etkili tabiki....

iyi bir beslenme programın olmadıkça kilo vermen kalıcı olmaz...

bu işler çok bilgi istiyor....

kaslarını kaybedersen verdiğin kiloları kat be kat geri alırsın...yoyo etkisi diyorlar buna...

iyice mahvedersin vücudu....kaslar yağ yakan fabrikadır..vücudun motoru....kasları kaybedersen yerine kocaman yağlar gelir

6. ventura800

ventura800 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    ilginiz için sagolun...pazartsi günü ciddi anlamda baslıyrom bu işe...animal cuts denemk mantıklı olck demekki bana

Sayfayı Paylaş