Yeni başladım acaba bu programda yanlışlıkmı var ?

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve ABSOR tarafından 23 Mart 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. ABSOR

ABSOR Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    İlk ayki programımda chest press back ex,biceps curl,shoulder press,pulldown,abdominal var bana verilen programda bunlar yapmam istendi fakat okudugum yerlerde pazartesi kol salı gögüs bacak gibi çalısma programı yazılıyor bende bu yazdıklarımın tekrarlanılması istendi bunu tam olarak açıklarmısınız ?

2. Helldorad0

Helldorad0 En iyi tartı aynadır

Beğenileri:
    97
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    mağmur
    hazırlık programı yazılmış. biraz ilginç ama hazırlık için kasları uyandırman için bi program. genelde fullbody olur zaten. bu arada pazartesi kol salı göğüs bacak da ilginç bi açıklama :d kol tek başına bi gün olur mu yau :d

3. ABSOR

ABSOR Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    Demek istedigim mesela pazartesi kol çalısılıyorya salı günü gogus çarşamba omuz gibi gibi bende neden öyle degil dedim hazırlık programı oldugu için dediniz galiba

4. svmszcck

svmszcck Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    18
    @Helldorad0 Neden kol 1 günde olmasın ki? Aynı gün içinde triseps biseps çalışılabilir ki. Tabi bu yeni başlayan arkadaş için söylemiyorum.

5. StormBlast

StormBlast Üye

Beğenileri:
    1.087
    Ödül Puanları:
    103
    Bu program genel olarak spor salonlarında başlangıç aşamasındaki kişilere verilen programdır herhangi bir sorun yok . Senin internette gördüğün programlar ise bölünmüş programlardir ki genel kabul gören görüşe göre bu programlara geçmek için ileri seviye olmak lazımmış

6. Helldorad0

Beğenileri:
    97
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    mağmur
    ben zaten triceps biceps aynı gün çalışırım süper set yaparım üstelik. demek istediğim o değildi, bütün bir günü sadece kollara ayırmaktan bahsettim. triceps ve biceps küçük kas gruplarıdır 4 hareket 3 er set yeterli çok kasıcam diyosan 5 er hareket 4 er set yaparsın ama bütün günü harcamak yine de biraz gereksiz enerji harcamak olur.

svmszcck bunu beğendi.
  7. Hares53

Hares53 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    neden komiğine gittiki ben triceps ve biceps'i aynı gün çalışıyorum ve yoğunluğu her seferinde hissediyorum gelişiyorumda istediğin verimi aldıktan sonra vücudun yapısıda elverişli ise programın yerleri farketmiyor iyi bir off ile bunlar yapılabilir

svmszcck bunu beğendi.
  8. ABSOR

ABSOR Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    Bu bana verilen programı 2 ay boyunca uygulamam gerektigini söylediler bundan sonraki programda dumbell olurmu sizce ? Yaşım 17 acaba boy ile sorun cıkmasın diye vermiyor olabilirlermi

9. Helldorad0

Beğenileri:
    97
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    mağmur
    yav bilader ben mi anlatamıyorum siz mi anlamak istemiyorsunuz triceps bicesp bende aynı gün çalışırım hatta definisyona faydalıdır. demek istediğim o değil demek istediğim bütün bir günü sadece triceps ve bicepse ayırmaktır. bütün bi antremanı kola ayıramazsınız kol küçük kas gruplarındandır.

Sayfayı Paylaş