Yeni başladım (2.ay bitti ) Yardımlarınızı bekliyorum arkadaşlar

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve ZayiflamaSorunu tarafından 16 Kasım 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. ZayiflamaSorunu

ZayiflamaSorunu Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Meslek:
    Elektronik teknikeri
    Yer:
    Aydin
    Öncelikle işe baştan başlamak istiyorum.Neden derseniz yorumunuzu etkiler diye düşündüm o yüzden.Şimdi spora başlamadan önce 97.5 kiloydum.1. ay bitiminde 94.5 kiloya düştüm.Ve bugün 2.ayımı tamamlamıs bulunmaktayım.Verilen kilo nedense yine 3kilo yani şimdiki kilom 91.5 kg daha önceki açmıs oldugum konuda sitedeki arkadaşlar önce kilo ver sonra ağırlıga geçersin diye tavsiyede bulundular bunu aynen uyguladım.Benim anlamadığım neden 4 kg değilde 3 kg veriyorum.

Antreman Programım şöyle (pazarcı oldugum için biraz garip gelebilr)
    Pazartesi,salı,perşembe,cuma,pazar belirtigim günlerde 45 dk orta tempoda yürüyorum geri kalan 15 dklik dilimde koşuyorum.Eve geldiğimde 50x3 mekik uyguluyorum(sabahlarıı aç karnına yeşil çay içiyorum) Çarşamba ve cumartesi pazara gittgim için o günler koşmaya gidemiyorum
    Benim sıkıntım acaba hala cardiyo ya devam mı etmeliyim yoksa yavastan yavastan dambıllarla çalısmalımıyım ? antremanıma ek olarak ip atlama ve mekik 50x3 yada 50x4 yapsam sizce bana ne kadar etkisi olur ?
    Şimdiden vereceğiniz cevaplar için teşekkürler İyi çalısmalarbench_O

2. rockybalboa7

rockybalboa7 Üye

Beğenileri:
    4.482
    Ödül Puanları:
    0
    kilo verirkende ağırlık çalışması yapılmalı daha çabuk kilo verilir böylece ve sıkı bir vücuda sahip olursunuz beslenme cardio ve ağırlık çalışması üçü birlikte yapılmalı forumu araştırırsanız detaylı bilgiler mevcuttur iyi sporlar

2157 bunu beğendi.
  3. demircan256

demircan256 Üye

Beğenileri:
    2.198
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    güvenlik
    Yer:
    istanbul
    rocky'nin dediği gibi yağ yamak için ağırlık idmanıda yapılmalıdır(imkan varsa) çünkü ağırlık idmanlarıda yağ yakımına yardımcı olur.Benim programımda hiç carido yok ama ben vücudumun sıkı olduğunu düşünüyorum demekki cardio yapmadanda yağ yakılabilir.

Artık ağırlık idmanlarına başlayabilirsin.

ZayiflamaSorunu ve rockybalboa7 bunu beğendi.
  4. ZayiflamaSorunu

ZayiflamaSorunu Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Meslek:
    Elektronik teknikeri
    Yer:
    Aydin
    teşekkür ederim kardeşim dambıl var 2 tane eklemeli 2x10 bi süre idare eder beni tekrardan teşekkür ederim iyi çalısmalar

Sayfayı Paylaş