Yeni başladım öğrenmek istediğim çok şey var :(

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve Eloktrobaz tarafından 13 Şubat 2007 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Eloktrobaz

Eloktrobaz Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Selam arkadaşlar bb'ye yeni başladım merak ettiğim çok şey var hepsini bilmek istiyorum yardımlarnızı lütfen esirgemeyin öncelikle kilo almam şart bunu biliyorum yaş:19 boy:1,75 kilo:60 zayıfım anlıcanız ilo almam için ne önerirsiniz sitede baktım herkez deiğişik şeyler önermiş kafam karıştı o yüzden sorayım dedim.Daha sonra spordan önce ve sonra neler almalıyım bu bilgiye gerçekten çok ihtiyacım var spordan sonra mesela kaslar neye ihtiyaç duyar şeker,protain v.b ne yemeliyim yada ne içmeliyim tek yaptığım spor arasında biraz su içmek o kdar öncesi ve sonrası yaptığım herhangi bir şey yok.Bu kalori ve protein hasaplaması nasıl oluyor benim mesela günlük ne kadar almam lazım.Biliyorum uzun oldu ama lütfen cevaplayın sitede araştır demeyin hepsini araştırdım ama kafam daha çok karıştı herkese saygılar.

2. Despo

Despo ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    6.095
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Danimarka
    Yeni baslik acmana gerek yok, her giren böyle baslik acmaya basladi, gerekli basliklarda cevap bulamadigin sorulari sor.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş