Yeni Başladım Önerilerinizi alabilirmiyim.

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve vagabondoes tarafından 21 Eylül 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 6 üye.
  1. vagabondoes

vagabondoes Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    ben
    55 kiloyum boyum 1.75 zayıfım:mad:. bady e 3 hafta oldu başlıyalı ben kilo almak istiyorum vücüdümdan memnun değilim buyüzden başladım tak etmişti zayıflık canıma.
    haftada pazartesi çarşamba cuma qünleri qidiyorum salona
    .salondaki hocam sürekli:D protein tozu qetiriyim sana diyor salondaki hocam kullan diyo faydalı fln diyor .
    ama sizin bana önerebiliceğiniz protein tozu hanqisidir nasıl bişey hanqi marka kullanmalıyım hanqisi daha faydalı ve cabuk etki gösterir fln :rolleyes:.Dikkat etmem qerekenler nedir
    bana önerebilecekleriniz nelerdir .lütfen yardıııım ediinspsmiley

2. -hitman-

-hitman- Üye

Beğenileri:
    320
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    İzmir
    Ben sana sadece dikkatli olmanı öneririm. Hocan seni yolmaya kalkmasın sonra...

3. ByMerdo

ByMerdo Yeni Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Hacker/Öğrenci/Spor/Parapsikoloji
    Yer:
    Balıkesir/Edremit
    Doğal yollardan beslensen daha iyi ama,eğer alacaksan Musletech veya Ultimate Nutrition alabilirsin.Fakat,protein tozlarına kimyasal madde katılmadığı takdirde,doğallardan farkı yoktur.(Et,süy,peynir,yumurta,)

4. angel_f!re

angel_f!re Üye

Beğenileri:
    82
    Ödül Puanları:
    38
    hocan seni yolacak.Dikkatli ol.Ama illa bişeyler alayım diyorsan bence gainear al.içinde protein de var karbonhidrat da.

5. vagabondoes

vagabondoes Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    bana uygun olucak ve etkisi qüzel olucak gainer hanqisi olabilir sizin tavsiyeniz nedir

6. AxiboY

AxiboY Üye

Beğenileri:
    687
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Hukuk
    Yer:
    Kocaeli
    optimum serious mass kullanabilirsin hem gainer hemde bol protein içerikli

ama tavsiyem şuan için kullanma sadece yemek ye bol bol et süt peynir yumurta yüklen dur

7. selunlu

selunlu Yeni Üye

Beğenileri:
    30
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    Bana kalırsa 2 ay kadar kendini gözlemle bu işe devam edecekmisin gerçekten gönül verip disiplinli şekilde devam edecekmisin. O arada beslenmene biraz dikkat et. Forumumuz beslenme bölümünde arkadaşlarımızın çok güzel diyet programları ve tarifleri var Ayrıca Bol miktarda bilgi. 2 ay içinde disiplinli şekilde yediğine dikkat edip sporunu ihmal etmezsen zaten kendindeki başarılı gelişimi görüp devam edeceğine inanıyorum o zaman geldiğinde sana bolca suplement tavsiyesi yaparız. Başarılar...

Sayfayı Paylaş