Yeni başlıyorum yaşım 14 100 kiloyum sorunlarım var

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve Vanhelsing tarafından 12 Mayıs 2013 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. Vanhelsing

Vanhelsing Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    14 yaşındayım ben yeni başlıyorum ve bazı hedeflerim var 1.77 boyum var ve 100 kiloyum 14 yaşındaym bu gün bir spor salonuna yazıldım yapmam gereken antreman tarzını yada bb mi zayıflamamı yapmam gerektıgı konusunda hiçbir bilgim yok ayakabı tercihi ve kıyafet tercihi konusundada hedefim 80 kiloya düşüp kas yapmak kaslı bir vicut istiyorum bu heves değil daha onceden cok istedim yazılmak fakat ebeveyinlerimde boşanma durumu oldugu ıcın yazılmadım bu gun nasip oldu arkadaslarım tarafından lakap takılmasıda canımı cok sıkar oldu bilek gücüm gerçekten var bunu öğretmenlerde söylüyor fakat hamlanmışımda diyebilirim 1 hafta once 100 mekik çektim vücüdumda mosmor çizgiler olustu yeni geçmeye başladı sizce yapmam gerekenler neler bir yardıma ihtiyacım var arkadaslar, abilerim yorumlarınızı bekliyorum :)) bench_O

2. Shredded

Shredded Yeni Üye

Beğenileri:
    78
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    Bence yapman gereken spordan önce bir diyetisyene gidip ideal kiloya düşmek.100kg lik biri kardiyo çalışması yapabilir mi emin değilim doğrusu.

3. atahan224

atahan224 Üye

Beğenileri:
    35
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Yalova
    Shredded in dediği doğru en önemli şey beslenmedir tabiki ama yazılmış isen kendini zorlama hemen 100 mekik senin için fazla gelmiş olabilir gereği yok. tempolu yürüyüşlerle başlayabilirsin mesela yada hafif ağırlıklarla denemelisin ve bu arada 14 yaş bu spor için biraz küçük bir yaş gibime geliyor bundan dolayıda kendini fazla zorlamamalısın

Son düzenleme: 12 Mayıs 2013
  4. Vanhelsing

Vanhelsing Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Yorumlarınız için teşekkürler sağolun aralıksız 1 km koşabiliyorum nerden bakılırsa

5. ForsakenMe

ForsakenMe Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    13
    koşmak değilde yürümek daha doğru senin için. tak kulaklıgını yürü. 1 ay boyunca yap mnimum 10 kilo verirsin. tabii mutfağa da girmemen lazım

6. Vanhelsing

Vanhelsing Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Benim kendi şarkılarım var brutal dou yazarsanız çıkar profosyonel olarak rap müzikle uğraşıyorum ve gerçekten tek isteğim bu aralar düzgün bir görünüm almak

7. Blake Kurosoki

Blake Kurosoki Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    bilmiyorum ama en az 60 olman gerek yağdan kasın gözükmez sonra

8. Vanhelsing

Vanhelsing Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    bana kalırsa 70 olmam yeterli boyum u yanlıs söyledim 1.81 mişim .s

9. Vanhelsing

Vanhelsing Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Demin hocamla konuştum kolayı günde 1.5 -3 litre arası tüketiyorum ve okul cevremde birtek fast food var bunları cok tükettiğimi söylüyor eğer kesersem 1 ayda fazlalıklarımı verebileceğimi söylüyor sert bir disiplinle.

10. Zealotry

Zealotry Yeni Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    3 Litre mi ?? Son 3 ayda 3 litre içmemişimdir heralde..

Öncelikle 1 ayda imkansız. Üzgünüm ama durum bu. Evet 15 kilo bile verebilirsin belki 1 ayda ama bu sağlıksız olur ve çok kolay bir şekilde geri alırsın.

Bir diyetisyene başvurup bir program al. Ayda 4 kilo vermen senin için yeterli olucaktır. 2-3 Ay kadar sırf kardiyo yapıp daha sonrasında hafif hafif ağırlık çalışmalarına başlarsın.

Vanhelsing bunu beğendi.
  11. Vanhelsing

Vanhelsing Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    ben kilolu olmama ramen kol ve bacak kaslarım çok gelişmiş ve omuz kasım sıkınca inanılmaz büyüyor ve hocam ilk body yap 2 ay zayıflamada yap aynı anda götür iyi sonuçlar al ve alış diyor

12. Vanhelsing

Vanhelsing Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Flood için özür diliyorum fakat konunun güncel kalmasını istiyorum kısa bir süre sonra atremanlarım baslıyıcak ve ben arkadaslarım, abilerimden yardım ıstıyorum

13. brhmcr

brhmcr Guest

Değerli üyemiz;

Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;

- Daha önce benzer bir konu açılmıştır
    Lütfen arama yapmadan konu açmayınız.

Forumdaki "En Çok Sorulan Sorular ve Cevapları" isimli baslıgı okumak icin tıklayınız

Arama Kelimeleri : yag yakimi,kilo verme

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş