Yeni Başlıyorum ve Yardımlarınıza İhtiyacım var Konumu İncelemenizi İstiyorum.

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve EagleEye tarafından 19 Ağustos 2012 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. EagleEye

EagleEye Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Öncelikle Herkesin Bayramı Kutlu Olsun

Yorgun ve Yorucu bir Hayatım var Fitness Salonuna Kayıt Yaptırdım Mesleğimin Zorlukları Sağlıklı Spor Yapmamı Biraz Engelliyor Ve bu yüzden Bu Güzel Sitenin uzmanları Ve Bilgili Üyelerinin fikirlerine İhtiyacım var Ben Büyük bir Firmada Güvenlik Şefiyim ve işimiz Hep gece Akşam 6 dan Sabah 8 Kadar Ayaktayız 1 gün işe gidip bir gün gitmiyorum Bu boşluk günümde Sporla Değerlendirmek İstiyorum Sizden İstediğim Yardım Nasıl bir Beslenme sistemi Uygulamalıyım Ben Yemeği çok Arayan birisi değilim fakat çikolata hastalığım var Yani baya Seviyorum önceden Kola kullanıyordum yaklaşık 1 Aydır Kullanmıyorum. Ve Şunuda Söylemek istiyorum Çok şükür maddi sıkıntım yok bu Spora Takviyeler ile Başlamak mümkünmü böyle birşey warsa hangi ilaçları almalıyım Yağ yakıcılar olsun veya başka takviyeler bana bu konuda yardımcı olurmusunuz. Ne ilaçlar isimleri Toz ları burdan yardım ederseniz seviniirim.

Boyum 1.85 Kilom 90 Daha Önce 120 kiloydum ve diyetle zayıfladım vücudumda sarkıklık Yırtıklar fazla derecede bulunmaktadır.

Yorumlarınızı Fikirlerinizi Bekliyorum.bench_O

2. demircan256

demircan256 Üye

Beğenileri:
    2.198
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    güvenlik
    Yer:
    istanbul
    Aynı meslek,aynı vücut ölçüleri neredeyse ;)

Spor salonuna yazıl 2-3 ay hocan sana program verecek ( vücudu alıştırak amaçlı) aradan 2-3 ay geçince artık idmanalrın değişecek ve vücudu şekle koymaya başlayacaksın.Buradan şimdilik başka birşey dememiz imkansız.

Kolay gelsin.

3. demir00

demir00 Özel Üye

Beğenileri:
    1.316
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Avukat
    Yer:
    Istanbul
    Değerli üyemiz;

Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;

- Konu başlığınız açıklayıcı değildir.

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş