Yeni Başlıyorum Tecrübelerinizi Almak İstiyorum..

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Ersin Özyurt tarafından 14 Ağustos 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Ersin Özyurt

Ersin Özyurt Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Merhaba Arkadaşlar,
    Öncelikle Bilgilerimi Yazayım;
    Yaşım:28
    Kilom :93
    Boyum : 1,84
    Daha Önce Hiç Spor Yapmışlığım Yok,Yaklaşık Olarakda Belki En Az 2 Yıldır Birkerede 500M Bile Koştuğumu Hatırlamıyorum,O Kadar Ham Bir Vücudum Var Yani Şu An Elimde,Ancak Başaracağım İnanıyorum,İlk Olarak Sigarayı Bıraktım 1 Ay oldu Sigara Çıktı Hayatımdan..Spor Salonuna Kayıt Oldum Ve Bıkıpta Bırakmayayım Diye 6 Aylık Ücretini Peşin Ödedim..Sizden Yardım İstediğim Konu İse Şu; Çok Takip Ettim Ama Çok Farklı Bir Sürü Yorumlar Var, En Uygunu Hnagisi Olur Benim İçin, Koşu Bandı Ve Bisiklet De Kardiyo Yapıyorum..Düşük Tempoda 15er Dakika..Spor Salonunda Çok Profesyonel Biri yok..
    - Çok Profesyonelce Bir Program İstemiyorum..Olabilecek En Azami Kardiyo Ve Beslenme Programı İstiyorum..
    - Ne Kadar Süre Hangi Kardiyo Çeşitini Yapmalıyım,(İnterval vs.)
    - Kardiyodan Önce Sonra , Ne Kadar Sonra Ne Kadar Önce Yemeliyim İçmeliyim ? Ne Yemeliyim ? Ne İçmeliyim ? Günlük Beslenmem Ne Olmalı ?
    Sorularımdanda Anlaşılacağı Gibi Hiçbirşey Bilmiyorum Bana Yardımcı Olurmusunuz ?

2. Ersin Özyurt

Ersin Özyurt Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Yardımınızı Bekliyorum...

3. PinusNigra

PinusNigra Üye

Beğenileri:
    40
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci(Tıp)
    burada çok fazla soru var 1 tanesi için bile en az 10 tane konu bulabilirsin forumda.bence bunun yerine forumda konu araması yapsan antrenman,beslenme,yağ yakımı gibi bölümlerdeki sabit konulara baksan çok şey öğrenebilirsin.

Sayfayı Paylaş