yeni başlıyorum supplement yardımı. boy:183 Kilo:58

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve barisankara tarafından 16 Temmuz 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. barisankara

barisankara Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar merhaba.
    boy :182
    Kilo: 58 farkındayım çok kötü ve sağlıksız bir oran.Ancak daha da kötüydü.3-4 ay öncesine kadar 52 53 kiloydum.

okulumun yeni bitmesi sebebiyle spor sezonunu yarın açıyorum.bugün ürün araştırması yaptım.Gittiğim dükkanlardan bir tanesi Gainer+kreatin+whey protein+Vita-min takviyesi ile hızlı bir şekilde ilerleyebileceğimi söyledi.bu konularda pek bi bilgim yok.Dahaönceden 3-4 aylık periyorlar halinde fitness geçmişim var ancak 1buçuk 2 yıl öncesindeydi.bu ürünlerin hepsini düzenli bir beslenme ile birlikte kullansam nasıl sonuçlar verir sizce ? yararları ve zararları neler olabilir ?

2. doxux

doxux Üye

Beğenileri:
    2.810
    Ödül Puanları:
    123
    Yuh, ne varsa tavsiysatmaya çalışmış. Satıcının tavsiyesini boşver, adam ticaret yapıyor. Başlangıçta supplemente ihtiyacın yok. O boy ve kiloda yapman gereken şey çok yemek. Çok yemek diyince aklına gelen miktardan da çok yemek. Sonra biraz daha yemek. Ağır çalış, çok uyu. Gerisi gelir, supplementi boşver.

3. Destiny

Destiny Üye

Beğenileri:
    69
    Ödül Puanları:
    38
    Ciddi kilo problemin var. Doktor şart !

Sayfayı Paylaş