Yeni Başlıyorum, Günlük Yemek Tavsiyesi Yardım

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve tpkslg3 tarafından 23 Ağustos 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. tpkslg3

tpkslg3 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba. Kendimi bildim bileli hep çok zayıftım hiç kilo almadım. Son zamanlarda baya göbek çıkmaya başladı :) omuz bölgeleri gögüs kısmı falan baya etlendi kısacası kilo aldım ve vücudumu artık bi şekle sokmak istiyorum. Öyle çok fazla kas yapmak falan değil niyetim. Sadece hafiften belli olmaları yeter vücudun düzgün görünmesi açısından. (aynada göbek kısmında selülitleri görünce sinir oldum çünkü :) kendime göre bir çalışma programı hazırladım. kol,pazı, göğüs, karın ve kanat çalışıcam elimden geldiğince. evde 5kg dambıl ve bir adet yay var. kendim evde belirli bi düzen içinde çalışıcam. sizden isteğim bu forma girme aşamasında kabataslak bir yemek planı nasıl olmalı. yani şu anda kahvaltıda çok az yiyorum (bazen hiç yemiyorum, sigarayı 2 ay önce bıraktım (kilo alma sebebim sanırım bu) bütün gün çok su içerim ve aralarda hep atıştırırım. ekmek günde toplam 3-4 dilim en fazla yiyorum. Haftada 1-2 gün kadar alkol alıyorum (Genelde Bira yada rakı). Yaş: 26 Boy: 1,78 civarı Kilo: 75 (giderek artıyor) beslenme günlüğü ile ilgili ortalama bi liste yaparsanız sevinirim. dediğim gibi kocaman kaslar yapmak değilde vücudu hafiften bi şekle sokmak birazcık kasları belli etmek.

Not: bu arada sigarayı bıraktığımdan beri nerdeyse hergün 20dk kadar yürüyüş yapıyorum. Ayrıca hayatım boyunca HİÇBİRZAMAN spor yapmadım ;) buna göre değerlendirirseniz sevinirim

Son düzenleme: 23 Ağustos 2012

Sayfayı Paylaş