Yeni başlıyorum, elimdekiler ve tavsiyeleriniz

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve HaTToRi tarafından 3 Ağustos 2009 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. HaTToRi

HaTToRi Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba arkadaşlar, ben 28 yaşında 1,76 boyunda, 94 kiloyum. Gündüzleri işim gereği çok fazla hareket etme imkanım olmuyor, akşamları spor için müsait olabiliyorum. Ramazan dan sonra forumdan edindiğim günlük 2.000 kalorilik diyet ve yine forumdan edindiğim max.o.t. şeklinde çalışmaya hazırlanıyorum. Yardımcı olarak elimde BSN NOXPLODE, BSN CELLMASS, UNIVERSAL AMİNO 3000 var. Maksimum verim için başlamayı düşündüğüm diyet ve çalışma şekli sizce uygunmudur? Yardımcı olarak aldığım ürünlerden noxplode ve cellmass'ı başlamadan önce 2 ölçek noxplode yarım litre su ile alıp, bitimindede cellmass'ı 2 ölçek yarım litre su ile almayı düşünüyorum. Universal amino 3000 ise nasıl kullanacağımı bilmiyorum bu program içerisinde nasıl almamı önerirsiniz? Kış boyu antreman ile geçirmeyi planlıyorum, inşallah başarılı olurum :) . Hepinize başta sağlıklı ve fit vücutlar.

DeL PotRo bunu beğendi.
  2. umur35

umur35 Yeni Üye

Beğenileri:
    1.031
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İzmir
    Yenı baslıyorsan forumda flexor'un 1. ay 2. ay 3. ay programları var..Bunlara bakmanı onerırım..

FleXoR ve DeL PotRo bunu beğendi.
  3. FleXoR

FleXoR Özel Üye

Beğenileri:
    10.235
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Antrenör - Yazar
    Yer:
    Kırklareli & sivas
    ilave olarak elinizdekileri boşa kullanmamak için 3 ay dolabın sebzelik bölümünde saklayınız. 3 ay sonra kullanın

Sayfayı Paylaş