Yeni başlıyorum biraz yardımcı olurmusunuz

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve sertwert tarafından 22 Mart 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. sertwert

sertwert Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ben 16 yaşındayım vg sporuna başlamayı düşünüyorum kararım ciddi bu günlerde gidip kayıt olucam kesinleşti 1.70 boylarındayım kilom 50 veya daha az bilmiyorum zayıfım biraz kilo amaçlı istiyorum bana yardımcı olurmusunuz bu konuda hem kilo alıp hem kas yapmak istiyorum çok az yağ var bu avantaj gibi gözüküyor vucudum ne kadar sürede belirginleşir ortaya çıkar bide şey rica etsem yemek önerileri verirmisinz şunlar yenmez şunlar antremandan sonra yenir filan sizin ilk aylarınızda keşke şunu yapsaydım daha iyi olurdu diyebiliceğiniz bişey varmı bana ne önerirsiniz şimdiden teşekkür ederim iyi forumlar

2. colkurduu

colkurduu Üye

Beğenileri:
    136
    Ödül Puanları:
    53
    beslenmen ve dinlenmen anteraman proğramın iyi olursa 6 aya kadar güzel bir etki alırsın gunde vücut ağırlığının 1,5 ve 2 katı kadar proteın 2.5 ve 3 katı kadar kabondiakrat senın işini görür yağdan uzakdur
    zaten spor salonuna baslayınca bunları ordakı birine daha kapsamlı sorabilirsin

3. SiR_Arawn

SiR_Arawn Üye

Beğenileri:
    868
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir/Buca
    Antreman öncesi ve sonrası için sitemizde yazı var onları okumanı istiyorum.Aramadan yazarsan bulursun.Dostum şöyle söyliyim ben salona yazıldım 2 ay yaptım bir futbolcu çocuk vardı senin boylarında 50-60 kg arasıydı futbolcu olduğu için vücudu az yağlıydı kasları çok hızlı belirginleşti o benden 2 ay önce başlamıştı ama arkadaşları ile başlamış.Arkadaşlarının yanında daha fit bir vücuda sahipti.Belirginleşme konusunda avantajlısın birde 10 kg alırsan yağ olarak değil ama bu 10 kgyi vücud yağ oranını arttırmadan iyi olur.Dikkat etmen gereken şey beslenmede protein ağırlıklı beslen yağlı şeylerden , tatlı , unlu mamullerinden kaçın.

Sayfayı Paylaş