yeni başlıyorum araştırma yaptım takıldığım birkaç nokta var yardım edermisiniz...

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve Fatihyusa tarafından 20 Ağustos 2014 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. Fatihyusa

Fatihyusa Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    İyi günler arkadaşlar öncelikle böyle bir site açtığınız için çok teşekkür ederim...

Ben yeni spora başlamayı düşünüyorum evde kendi kendime birşeyler yapacağım sitenizden araştırma yaptım hareketleri öğrendim kendime bir programda çıkarttım fakat bir takım kafama takılan problemlerim var araştırma yaptım fakat kafam çok karıştı yardım ederseniz sevinirim..

1- Anladığım kadarıyla hafif ağırlık çok tekrar hacim ,yüksek ağırlık az tekrar kuvvet kazandırıyo . Ben öyle çok hacim yapmak istemiyorum biraz hacim kazansam yeter amacım kuvvet kazanmak . evde 7 kiloluk dambıl var . bu dambılla kendimi zorlayarak yapabildiğim kadar tekrar yapsam nasıl olur ne açıdan kazanım sağlar

2- Spor için anladığım kadarıyla düzenli beslenme çok önemli fakat benim bunu icra etmem mümkün değil . kendime beslenme programı çıkartamam . işlerim çok yoğun gecem gündüzüm belli olmuyor çoğu zaman öğle yemeği yiyemiyorum yani beslenme konusunda sıkıntılarım var dediğim gibi asıl amacım hacim kazanmak değil kuvvet kazanmam çok az hacim yapsam yeterli olur. beslenmeden kilo almadan bunu yapmam mümkünmü . eğer mümkün değil derseniz sanırım spordan vazgeçmek durumunda kalıcam çünkü bu iş yoğunluğunda düzenli beslenmem imkansız..

Bu konularda yardım ederseniz çok sevinirim.Gerekli araştırmaları yaptım fakat bu soruların cevaplarını bulamadım kafamda inanılmaz karıştı lütfen yardım edin bana. Şimdiden çok teşekkür ederim....

2. emrehasan55

emrehasan55 Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    3
    Dostum beslenme yapamıcaksan boşa kürek çekmiş olursun bence

3. Coni Bravo

Coni Bravo Üye

Beğenileri:
    19
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    Bursa - Karabük
    sınırları zorlayamıcaksan hiç bir anlamı yok baba, hiç başlama derim.

4. zafer.cagliyan

zafer.cagliyan Üye

Beğenileri:
    37
    Ödül Puanları:
    28
    Yer:
    Los Angeles, California
    beslenmeden ne kuvvet olur nede hacim bir yanlisinda yuksek agirlik az tekrar hacim yapar az agirlik cok tekrar yag yakar

5. mrkaya

mrkaya Üye

Beğenileri:
    59
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Personal Trainer
    Yer:
    İstanbul
    Hiç birşey imkansız değildir. En basiti , evde kendıne sandvciler hazırla karb. Proten içerikli vs. İş esnasında aralarda ye bu da imkansız degildir.

6. shaq

shaq MOD Yönetici Moderator

Beğenileri:
    1.688
    Ödül Puanları:
    123
    Değerli üyemiz;

Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;

- Daha önce benzer bir konu açılmıştır
    Lütfen arama yapmadan konu açmayınız.

Link : En Çok Sorulan Sorular ve Cevapları - BodyForumTR Vücut Geliştirme Forumu

BodyForumTR Kullanım Kılavuzu - BodyForumTR Vücut Geliştirme Forumu

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız!
    Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş