Yeni Başlıyorum Ama Uyku Zaman Sorunum Var

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Rooter tarafından 14 Şubat 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. Rooter

Rooter Üye

Beğenileri:
    25
    Ödül Puanları:
    28
    Selam arkadaşlar forumdaki çoğu konuyu hiç üşenmeden okudum sağolsunlar bir çok bilgiyi arkadaşlar aktarmışlar ama aklıma takılan şöyle bir olay oldu okuduğum konularda kasların dinlenirken geliştiği yazılı şimdi işimteki çalışma saatlerim her gün değişiyor bir gün gececi olup sabah 8 de çıkarken başka bir gün öğlen 4'te diğer günlerde sabah 8 gibi işe gidiyorum kısaca uyku düzensizliğim çok fazla şimdi yaşım bu ay 30 olacak 1.90 boyum var 60 kiloyum yıllardır zayıf birisi olarak dolaştım durdum artık rahatsız olmaya başladım şimdi güzel bir salona yazılmayı düşünüyorum çalışma saatlerimden dolayı iş yerinden çıkıp uykusuz spor yapmaya gideceğim bazende spordan çıkıp iş'e gideceğim bu zaman zarfında spor zamanım ve uyku zamanım sürekli değişecek sizce salona başlamalımıyım ? yani ev iş spor salonu üçlüsünde mekik dokusam bazı şeylerden ödün versem boş zamanım kalmadan bunu yapsam olurmu ? kilo alıp iyi bir vücuda sahip olabilirmiyim yoksa sürekli düzenli zamanda spor yapıp düzenlimi uyumak lazım kilo alıp vücut yapmak için ? yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim saygılarımla

Sayfayı Paylaş