yeni üyenize yardımm

Konusu 'Kadınlara Özel - Fitness ve Antrenman' forumundadır ve tracy34 tarafından 26 Temmuz 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. tracy34

tracy34 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    merhabalar. belirttiğim gibi yeni bir üyeciğim. bi konuda sizden yardım isteyeceğim. forumda kadınlar için egzersiz programınızı gördüm ama benim problemim çok başka. bacaklarım üst vücuduma göre dar ve kalçam düz olduğu için dışardan bakıldığında kilolu görünmediğimi aksine çok zayıf olduğumu ve direk bacaklarıma bakıp çırpı gibi diyenler var. ama gel görki üst vücudumda toplanmış ve yerleşmiş yağlarım var. özellikle sırtımın üst bölgesinde ele avuca gelen yağ tabakaları var ve bu beni aşırı rahatsız ediyor. aynı şekilde göbek ve karın bölgem. bi kadın olarak üstüm geniş altım tahta gibi olunca kamufle etmek için istediğim gibi giyinemiyorum. diyet yaptım fakat incelme tüm vücudumda olduğu için yine bu orantısızlığı kaldıramadım. elimde her biri 6 şar kilo olan dambıl ve iki adet egzersiz bandı var. spor salonuna yazılma gibi bi fırsatım yok şuan . evde hedefime uygun uygulayabileceğim bi program var mı acaba? bunun dışında önerileriniz beslenme veya herhangi bir konuda yardımcı olursanız mutlu olurum :(:(

2. mericboss99

mericboss99 Üye

Beğenileri:
    196
    Ödül Puanları:
    43
    Evet bir çok şey yapilabilir.Oncelikle o kalçalar i squat lunge gibi egzersizlerle buyutucek ve tas gibi yapacaksın.Ayrica yürüyüş te çok yiyi gelecektir

Daha sonra ust vücut için fazla mekik çekebilirsiniz.

Ayrica bölgesel yag yakimi maaleswf yok.Yag yakimi tum vücutta olur.

Yani kisaca formül

Bol bol bacak ve kalca egzersizleri yürüyüş protein ve sebze (balık vd tavuk gogus eti) agirlikli beslenme ve yağ yememek

3. IOktayI

IOktayI Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    8
    Yer:
    Bursa
    Koşu çok önemli. Günde 1.5 km koşarsanız ve fitness hareketleri yaparsanız (squat,şınav,mekik gibi) ayrıca fastfood alkol ve sigara gibi zararlı şeylerden uzak durursanız iyi bir sonuç elde edebilirsiniz.

4. tracy34

tracy34 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    tavsiyeleriniz için teşekkür ederim . ama benim evde uygulayabileeceğim hedeflerime uygun bi program yapabilecek birileri var mıdır

5. mericboss99

mericboss99 Üye

Beğenileri:
    196
    Ödül Puanları:
    43
    Bir hafta sonra tatilden dönüyorum bir program hazirlarim bana ulaşmaya çalışın

Sayfayı Paylaş