YENİ BAŞLADIM HANGİ Karbonhidrat TOZU KULLANMALIYIM?

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve RUMMER tarafından 13 Ekim 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 8 üye.
  1. RUMMER

RUMMER Yeni Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    Yeni başladım hocam hemen gelişmek istersen whey protein tozu getirteyim dedi ama forumda 3 aydan önce paranızı çöpe atmak olur yazıyor çelişkide kaldım. Takviye almak da istiyorum. Karbonhidrat tozu alsam ne olur? Yararı olur mu kilo almak açısından?

Ne yapmamı önerirsiniz? Forumu arattım bu içerikte bir konu yok lütfen yardım edin. teşekkürler.

2. colkurduu

colkurduu Üye

Beğenileri:
    136
    Ödül Puanları:
    53
    yok bence daha kullanma en zanından 2 ay gecsın eğer vg yı devamlı yapıcam diyosan ilerde kullanırsın yok 5-6 ay yapıcam hevesım geceer diosan kullan
    bazı hoclara sporu gerı planda bırakıp ticarı ilişkiyi ön planda tutuyor n e yzaıkki

RUMMER bunu beğendi.
  3. mehmetanil

mehmetanil Üye

Beğenileri:
    2.276
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    avukat
    Yer:
    Beşiktaş-İSTANBUL
    yenı basladıysan bence yenı basladıysan gerek yok hocan sana satıp para kazanma amacı gutmus olabılır. karbonhıdrat tozu kılo almak ısteyenler ıcın genelde yanı cokzayıf olanlar alıyor ve yemek yıyemeyenler. ama bogazın ıyı ıse besın olarak al . ılk basta supplement kullanmayın denılmesının amacıda su acıklayımda nedenını bıl. sımdı vg ye baslayınca zaten ılk 1 ay standarttır her yerde vucudun alısması ıcın bellı baslı hareketler yapılır. bu arada vucudun bu kadar ek besısı kaldıracak efor ve kaslarda zedelenme yasamadıgı ıcın supplemente gerek kalmaz. ama ılerleyen zamanlarda sıkı antrenmanlar sonucunda kullanırsan faydası olacaktır. karbonhıdrat tozuda aynı sekılde. tabıkı beslenmene de dıkkat etmelısın uykuna ve dınlenmenede. ıbrahım abı herzaman der aldıgın pro ve karbonun en az %80 ı dogal besınlerden olmalı dıye :D

RUMMER bunu beğendi.
  4. colkurduu

colkurduu Üye

Beğenileri:
    136
    Ödül Puanları:
    53
    doğal beslenmek her zaman iyidir ben supelement alımını bu aralar baya artırdım oda böberkleri karaciğeri yormaya basladı hissediyorum bazen
    onun için size tavsiyem acele etmeyın

RUMMER bunu beğendi.
  5. RUMMER

RUMMER Yeni Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    Hepinize çok teşekkür ederim.

Direk protein tozu kullanmak istemiyorum forumda bukadar bilgili insanlar bir şey diyorsa vardır bir bildikleri. 2-3 ay bitiminde başlamayı düşünüyorum protein tozuna.

Fakat sonuç olarak şuan spor yaparken karbonhidrat tozu kullansam kilo alır mıyım daha fazla faydasını görür müyüm? Daha önce spor yapmıyorken kullandım 2kg kadar alabildim ancak 1.3kg'lık paket GNC'den almıştım tozu.

Şuan spor yaparken de takviye olarak kullanayım mı? Pek düzenli beslenemiyorum çünkü.

6. IPMAN

IPMAN Üye

Beğenileri:
    30
    Ödül Puanları:
    18
    spor yaparken daha fazla kılo alırsın o konuda sıkıntın olmasın dırek kullanmaya baslıyabılırsın gainer konusunda sıkıntı yok
    fakat proteın tozunu 2 aydan sonra kullanmaya basla bosa cope atmıs gıbı olursun paranı..

RUMMER bunu beğendi.
  7. tigerrr

tigerrr Üye

Beğenileri:
    306
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    2. Üniversitesini okuyor
    sen gainer alacaksın yani protein tozu+karbonhidrad karışımı

RUMMER bunu beğendi.
  8. Kauss

Kauss Üye

Beğenileri:
    1.421
    Ödül Puanları:
    123
    2-3 ay önce başlama diyorlar diye protein tozu almıyorsun. Tamam ama protein tozu bu sporda illa alınması gereken bir şey değil. Sen burada ilk başta bir beslenme programına bakarsın, sonra dersin ya ben günlük protein ihtiyacımı karşılayamıyorum. O zaman yönelirsin.

Bu spora başlayan herkes 2-3 ay sonra protein tozuna başlamak gerekiyor diye düşünüyor. Arkadaşlar bu ürün düşündüğünüz gibi bir şey değil. Kilo almak için gainer tercih edersiniz bir kere. Gainer da bile günlük karbo miktarın yeterliyse almazsın.

Predatel, rockybalboa7 ve RUMMER bunu beğendi.
  9. RUMMER

RUMMER Yeni Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
  10. colkurduu

colkurduu Üye

Beğenileri:
    136
    Ödül Puanları:
    53
    her zaman kendı kanatımca sölmeısımdır gainer biraz gereksız neden dersenız yedığınız yıyeceklerın coğunda zaten karbondıkarta var gainerde öle hemen kılo aldırmaz ulkmızde malum supelement fiyatları pahalı
    işathınız yoksa iştah acıcı yıyecekerlere yonelın sigara içiyosanız bırakın sigara iştahı baya etkılıyor kalıetelı karbondıakrat olarak makarna pirinç meyve ve sebze tahıllardan alın googleye yazarsanız karbondıakrat bol olan yıyecekler diye 100 grmında olusan karbondıkaratı yazar
    ilk once kendıne beslenme proğramı cıkart 1-2 ay devam et ozaman kilo alamzsan ozaman denersın

RUMMER bunu beğendi.
  11. RUMMER

RUMMER Yeni Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    Teşekkürler ama parasında değilim 3-4 kilo bile cok önemli gercekten biraz faydası olacaksa bile alacagim.

Baska tavsiyesi olan? Gnc ürünleri iyi mi hangisini alayım?

12. demircan256

demircan256 Üye

Beğenileri:
    2.198
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    güvenlik
    Yer:
    istanbul
    Forumdakiler salondaki hocan gibi işin ticaretini yapmıyor sadece sana uygun olanı yararına olanı öneriyorlar.Burdakileri dikkate al bence.

RUMMER, Predatel ve rockybalboa7 bunu beğendi.
  13. rockybalboa7

rockybalboa7 Üye

Beğenileri:
    4.482
    Ödül Puanları:
    0
    bu tür ürünler mucize ürünler değildir salon sahipleri dergiler bu ürünleri gereğinden fazla abartıyorlar sanki bunlar olmadan vg yapılmaz gibi yanlış anlaşılmazsın tamamen gereksiz ürünler değil iş yada okul yoğunluğu dolayısıyla eksikleri tamamlarlar o kadar ilk önce body buildingde beslenme önemli eğer ikinci plana atıp bu ürünlere güvenirseniz sonuç alamazsınız

RUMMER ve Predatel bunu beğendi.
  14. RUMMER

RUMMER Yeni Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    Hocam beslenme bölümünü de inceliyorum ona da çok dikkat edeceğim ama inanın tempodan dolayı sürekli olarak düzenli bir beslenme oturtmam yada karbonhidrat-protein ağırlıklı gıdaları sürekli bulmam zor. Bu nedenle gece yatmadan sütle karıştırıp takviye olarak almak amacım.Öğle yemeğinde gainer almak değil yani. Beslenmemin yanında istiyorum.

15. RUMMER

RUMMER Yeni Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    Hocam ben hep 12x3 çalışıyorum yanlış mı ???

16. demircan256

demircan256 Üye

Beğenileri:
    2.198
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    güvenlik
    Yer:
    istanbul
    İlk başalrda doğru olabilri ancak ilerleyen aylarda piramit siteme geçilmesi şart.Büyümek için.

Sayfayı Paylaş