Yemek ve Antreman Programı-Zaman aralıkları

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve sserkan1 tarafından 3 Mart 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. sserkan1

sserkan1 Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    18
    Merhaba arkadaslar ben 3 ay önce 1.80 boyunda 112 kiloydum. Suan 1.82 boyunda 86 kiloyum. Artık yavas yavas hacim yapmaya karar verdim. Ancak kardiyoya yağ yakmaya devam da etmek istiyorum. Bu isteklerim dogrultusunda bana bir calısma programı aletler üzerinde birde yemek programı tavsiye ederseniz sevinirim . Birde gücümün azalmaması için zinde kalmak için neler yemeliyim. Antremanları kac gün arayla yapmalıyım lütfen ciddiye alın. Cevaplarınızı bekliyorum.Ha birde karın bölgemi inceltmek,sertleştirmek istiyorum neler yapmalıyım.Simdiden tesekkürler.

(Spor salonuna gidiyorum)

2. themakinist

themakinist Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    muzisyen
    Yer:
    ankara
    dostum istemiş olduğun programlar forumda mevcut. rahatlıkla bulabilirsin. ayrıca bende uzun bir kardiyo döneminden çıktım ve vg ye başladım. bende 1.82 boyundayım ve 2.5 gibi sürede 18 kilo vererek 75 kiloya düştüm ve 2 hafta önce spor salonunda hacim ağırlıklı bir programın başlangıcı için giriş yaptım. sana tavsiyem en azından 78 e çekene kadar kardiyo çalışman ve bu süre içerisinde forumu deli gibi araştırman.

3. sserkan1

sserkan1 Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    18
    78 kilo az değilmi yahu ben ince gözükmek istemiyorum. Suan ben hacim yapamazmıyım ? Bana göre program yokmudur ?

Sayfayı Paylaş