Yemek seçme huyu.

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve Cambiasso tarafından 16 Mayıs 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Cambiasso

Cambiasso Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    13
    Arkadaşlar Merhaba,

26 yaşındayım boyum 173cm kilom 97.
    Anlayacağınız üzere kilo vermek istiyorum fakat benim şöyle bir sorunum var. Çok yemek seçiyorum ve diyet listelerindeki çoğu besini sevmiyorum. Mesela hayatımda 3-5 yumurtadan başka yumurta yemedim. Hiç sevmedim yumurtayı hayatım boyunca. Diyet listelerinin de olmazsa olmaz besini Yumurta sanırım. Genelde kahvaltılık yemeyi çok seviyorum. Kahvaltılık yeyince de dolayısıyla ekmeği çok tüketiyorum. Çayı zaten normalde de şekersiz içiyorum. Sizden isteğim bana güzel bir diyet önermeniz. Ama bu diyet dediğim gibi mümkünse meyve ve sebzelerden oluşmalı. Dondurma sektöründe çalıştığım için yaz aylarında hiç spor yapacak vaktim olmuyor. Bisiklete binmeyi çok seviyorum haftada 100KM'e yakın bisiklet sürüyorum. Şöyle de bir şey var. Mutlaka yumurta yemelisin diyorsanız bir deneme yapacağım yumurtaya alışmaya çalışacağım. Tavsiyelerinizi bekliyorum, şimdiden hepinize çok teşekkür ederim.

2. baskn35

baskn35 Üye

Beğenileri:
    124
    Ödül Puanları:
    53
    Kimsenin cevap vermediğine şaşmamalı, bu sporda bahanelere yer yok, olduğunu düşünüyorsan yanlış yerdesin.
    Ayrıca kimse sana oturup sıfırdan beslenme veya diyet programı yazamaz, yazmaz.

3. AkrepHan

AkrepHan Yeni Üye

Beğenileri:
    288
    Ödül Puanları:
    0
    dediğini gibi bi program yazamam ama yumurtaya alış ve ekmeği kes yeterli olacaktır

Sayfayı Paylaş