Yeme alışkanlığım sizce nasıl ?

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Sabotime tarafından 9 Ocak 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Sabotime

Sabotime Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Sabahları-en azından haftasonları ve öğlen okuldan gelince- 3 yumurta haşlıyorum.Bazen omlet yapıyorum 5 yumurtayla ve omlete peynirde atıyorum.Peynir beyaz peynir.Kepek ekmeğin yarısını bitiriyorum(ekmekler halk ekmekleri baya küçük)Peynir yiyorum eskiden hiç yemediğim halde.Tuz,yağ olabildiğince az kullanıyorum.Kızartma hiç yemiyorum.Salondan gelince(16-17 gibi geliyorum) genellikle kabuklu yer fıstığı,yumurta,peynir,kepek ekmek,şekerli su ve ya içecek içiyorum.Bunun yanında haftada 2 defa tavuk göğüs kısmı,haşlanmış et ve patates yiyorum.18-20 açsam akşamdan kalan yağ olmayan,kızartma olmayan yemekleri yiyorum.Ki artık evimizde artık benim sayemde yağlı ve ya kızartmalı yemek yok :) Şu sıralar akşamları çok acıkıyorum.Atıştırmamak için meyve,sebzeye yöneliyorum.
    Son olarak burası önemli ;
    Boyum 1.78,kilom 88.1 aydır gözle görülür bir gelişme yaşadım ancak son haftalarda hareketlerde kaslarımda yanma,kasılma hissetmiyorum.Sol bölümümde çok yanma varken sağ bölümüm fazla kasılma,yanma olmadığı için korkuyorum acaba dengesizmi çalışıyorum diye.Kasılma,yanma neden olmuyor eskisine göre.Hareketlerimi yanlış yapıyorum sizce.Tavsiyelerinizle beni aydınlatırsanız çok mutlu olacağım.

2. Devon

Devon Üye

Beğenileri:
    123
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Ögrenci
    Yer:
    İzmir
    programa adepte olmussundur hep aynı heraketlerı yaptıgından dolayı vucut artık gelısmez . 1 - 2 ayda bir programınızı degıstırınız . bu gelişim acısından şart .

Sayfayı Paylaş