Yeşil Çay

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve elite35 tarafından 1 Mart 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 8 üye.
  1. elite35

elite35 Üye

Beğenileri:
    516
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    İzmir
    Yeşil çay'ın yağ yakıcı etkisi hakkında ne düşünüyorsunuz ?
    Kullanan üyelerden yorumlar alabilirim.

Son düzenleme: 1 Mart 2014
  2. zafer_zaferoglu

zafer_zaferoglu Üye

Beğenileri:
    65
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    inşaat mühendisi
    Yer:
    istanbul
    Konu kilit yer.

3. elite35

elite35 Üye

Beğenileri:
    516
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    İzmir
    zafer_zaferoglu, kilit yiyecek olan konu yorum yapmasan da yer merak etme sen.

4. Lionss

Lionss Üye

Beğenileri:
    62
    Ödül Puanları:
    28

Dostum merak ediyorum bi ara benim konumada yorum atmıştın hayırdır co mod flanmısın yada padişah böyle hüküm verir gibi

-Konu kilit
    Co mod= beyler zafer dedi kilit atıyormuşuk hadi

Abi böyle yapmayın artık eger konuyu begenmiyorsan yorum yapmazsın olur biter hadi iyi forumlar kimseyede karışmamnızı rica ederim
    --- Mesaj birleştirildi, 1 Mart 2014 ---
    Dostum konu şu ki yeşil çay tek başına bişey degildirr düzgün bi diyet ile desteklersen bence güzel sonuçlar alırsın mesela ben 1.5 haftada 82 kilodan 80 e düşüş yaptım hedefim 60 gün içinde 5 6 kilo civarı vermek aceleye gerek yok yavaş yavaş vereyim saglıklı vereyim :D

Son düzenleme: 1 Mart 2014
    elite35 bunu beğendi.
  5. o0Freedom0o

o0Freedom0o Üye

Beğenileri:
    40
    Ödül Puanları:
    28
    1 senedir her sabah bir bardak içerim faydasınıda gördüm tavsiye ederim fakat lionssunda dediği gibi mucize bişey bekleme sadece diyetine katkıda bulunur ve onun dışında sağlık ve enerji bakımındanda faydasını görürsün

6. elite35

elite35 Üye

Beğenileri:
    516
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    İzmir
    VG'de mucizelere yer yok zaten. Etkisi varsa ne ala.. Amaç yardımcı olması.

7. Baykara3

Baykara3 Üye

Beğenileri:
    35
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Afyon/Isparta
    Günlük 2 kupa Yeşil çay 2 hafta gibi kısa bi sürede 1-2 kilo kaybı yaşatır doğrudur fakat bu ne yağ nede başka bişeydir bu sadece vücuttaki gereksiz sular dır diye biliyorum yani bunu kilo kaybı olarak değerlendiremeyiz görüntümüz yine aynıdır. Ama bu iyi bişeydir. Yeşil çay cok yararlı bi içecek hele spora gitmeden yarım saat önce ılık olarak içilirse sporda normale göre 2 katı daha çok terliyorsun metobolizmanı hızlandırıyor buda çok yağ kaybı yaşatıyor zaten yeşil çay tüketirken idrarına bakarsan yaptıktan sonra böyle köpük köpük yağ gibi bişey olur bunun bi adı vardıda unuttum herneyse bence günlük 2 bardak yeşil çay içilmeli ve bunun bi bardağı spora gitmeden yarım saat önce kaynatılp bi 10 dk bekledikten sonra ılık biçimde tüketilmeli

elite35 bunu beğendi.
  8. bilalgirik

bilalgirik Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    Yeşil çay doğal ortamında, kaliteli bi yerden bitki olarak edinilip tüketildiğinde gerçekten yağ yakımı için faydalı bir hal alıyor. Orjinal yeşil çay^da papatyamsı bir tad vardır. Yeşil çay dediğimiz şey poşet çaya yerleştirilen bitki türü kesinlikle değildir. Yeşil çay'da yüksek oranla doğal kafein vardr, kafein kan basıncını yükseltir yani kalbe daha çok kan pompalanır bu durum metabolizmanın hızlanmasını ve yağ yakımını sağlar. ;)

9. GuaRDexTeR

GuaRDexTeR Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    Kesinlikle arkadaslara katılıyom bndan blli bir süre önce bnde her gece içerdim ve kfaydasını kesnilkle gördüm ayrıca faydasına dencek laf yoktur helede metomolizma üzreindeki etsine

10. Blonde

Blonde Üye

Beğenileri:
    754
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    O yeşilçay bizdeki yeşilçay değil. Evet yeşilçay yağ yakıcı özelliği var ama bu bizde marketlerdee satılan poşet yeşilçay değil gerçek yeşilçaydan bahsediyoruz ki oda aktarlarda bulabilirsin belki çok pahalıdır . Az bişey koysan 1 lt yeşilçay elde edersin zaten
    --- Mesaj birleştirildi, 13 Ağustos 2014 ---
    Sade kahve öneririm ama dikkat et tüketirken zararları çok fazladır araştır önce

Ha birde pulbiber ve acı biber de tüketebilirsin metabolizmanı hızlandırır

Sayfayı Paylaş