YAZIN ZAYIF OLANLAR

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve fırat 26 tarafından 12 Mayıs 2006 başlatılmıştır.

1. fırat 26

fırat 26 Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    MASKOTLUK BİTTİ
    arkadaslar tekrar meraba

yazın(haziran temmuz ve agustos)aylarında zayıf olan ve kütle kazanamak isteyen arkadaslarımız (ben) ve kilo almak

isteyen

arkadaslarımız nası çalısmalıdırlar.benim salonum sabah 8 de acılıp aksam 9 da kapanıyor.haftanın kac günü hangi saatlerde

gidiyim.sadece temel haraketlerimi yapsam yaz boyunca(karasan saolsun daha önce bana biraz yol göstermişdi)

bütün önerilerinizi ve düsüncelerinizi bekliyorum.ayrıca yazım iştah kapanmasına karsın ne gibi önlemler almalıyım.iştah

acmak için neler yapılabilir.yada yazın calısmamak mı lazımdır.62 kg mım boy 180 nası haraket ediyim

herkese iyi günler

2. JöNTürK

JöNTürK Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Tekirdağ
    bu sorulaı bende merak ediyorum benim bildiğm kadarıyla kütleni korumak için 3 haraket 4 set ve 8 tekrar şeklinde çalışırsan kütleni koruyabilirsin ama artırmak biraz zor yaz günü :( yalnız sunuda söyliyim ben gecen sene tüm yaz boyunca yanı kilodayken ölçü arttırabilidm buda farklı bi olay.iştah açmak için ne var bende meark ediyorum onu çünkü o sıcakta pek fazla yenilmiyor...

3. player_tr

player_tr Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    beyler benim bildiğim kadarıyla yazın ağır çalışılmaz yani sıcak havalarda zaten su kaybı fazla oluyor üstüne birde ağır antreman yapınca...
    hatta yazın ağır çalışlmak zararlı diye duydym.
    en iyisi hafif antremanlar yapmak
    saygılar

4. JöNTürK

JöNTürK Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Tekirdağ
    tabi biz bir antrenör değiliz ama ben kendi tecrübemi sizlere söylüyorum yaz boyunca az tekrar ağır kilo çalıştım ve kilo kaybetmeden ölçü arttırdım..

5. fırat 26

fırat 26 Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    MASKOTLUK BİTTİ
    evet baska fikri olan yok mu arkadaslar. :?:

Sayfayı Paylaş