YAZIN BAŞLAYACAĞIM. Yaş:18 Boy:174 Kilo:58 Yardım Edin KÜÇÜK GÖSTERİYORUM :(

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve RUMMER tarafından 14 Ocak 2012 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. RUMMER

RUMMER Yeni Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    Çok sıkıntılıyım bu konudan seneye üniversiteye gideceğim 18 yaşındayım fakat çok küçük gösteriyorum bileklerim incecik, omuzlarım dar. üniversiteli göstermiyorum sakalım da henüz çıkmadığı için iyice küçük gösteriyorum :(

Haziran'ın son haftasından itibaren VG başlayacağım salona yazılacağım. Ekim ayına kadar gelişmem gerekiyor ki üniversiteye gideceğim ve bu dar omuzla ince bileklerle küçük çocukmuş gibi üniversiteye gitmek istemiyorum.

Siz tecrübeli abilerime sorum, 3 ayda istediğim gibi bir gelişme elde edebilir miyim? Şuan sınava hazırlandığım için VG'ye hiç zamanım yok VG haricinde hazirana kadarki zaman zarfında beslenme olarak veya başka şekilde hızlı gelişmek için ne yapabilirim? Lütfen bana yardım edin forumu karıştırdım ama bu sorularıma birebir yanıt bulamadım. Çok teşekkür ederim şimdiden yorumlarınız için.

Son düzenleme: 14 Ocak 2012
    onurr_535 bunu beğendi.
  2. GencGrafiker

GencGrafiker Üye

Beğenileri:
    1.135
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Kocaeli
    Forum kurallarını ihmal etmemek adına başlığımızda sadece ilk harfleri büyük kullansak daha iyi olurdu.Üyelerimiz her konuya bakıyorlar,büyük yazıldığında hemen görülecek diye birşey yok.Sorununa gelirsek,bende yaşımda göstermiyorum yüz olarak,bebek yüzlüyümdür,sakallarımda seyrek olduğu için sakal bırakmam,beni daha küçük göstermesine ragmen saçlarımıda kısa kestiririm fakat özgüvenim çok yüksek olduğundan sanırım bu açığı kapatıyorum,cüsse olarak gayet yapılıyım ama dünyaya böyle gelmedim spor sayesinde böyleyim.3 ayda seni daha iri veya büyük gösterebilecek yol kat edemezsin malesef,3 ayda ancak vücudun spora adapte olmaya başlar.Bence bir salona yazılmak sınava hazırlanmanı etkilemeyecektir.Tek yapman gereken antrenman saatlerini belirlemen,ve sporu salonda bırakman.

Azi ve kerimagil bunu beğendi.
  3. onurr_535

onurr_535 Üye

Beğenileri:
    434
    Ödül Puanları:
    73
    yarın bı salona uye ol..beslen dınlen ancak 58.kg baya zayıfsın.sımdık baslasan.ancak hazırana cok ıyı beslenmeyle.8 10.kg alabılırsın.3 haftada hıc bısey olmaz

Azi bunu beğendi.
  4. RUMMER

RUMMER Yeni Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    3 ay gideceğim hiç mi gelişme olmaz yani? omuzlarım biraz olsun genişlemez mi mesela? Ne yazıkki şuan başlama şansım yok. Başlığı hemen düzeltiyorum özür dilerim.

5. kerimagil

kerimagil Üye

Beğenileri:
    135
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    uzman hekim...
    Çok hızlı olmaz fakat birşeyler değişir..

Sonra büyümen büyük oranda tamamlanmış fakat daha tam sona ermemiş bu noktadan iyisin...

Öncelikle durumun genetik olduğunu düşünüyorum fakat... büyük oranda telafi edersin...

Bir an önce başla...

Düzenli devam et...

Azimli ol...

Sonra üniversiteye senin gibiler (% 5-10) gelecek bu noktadan çokta moralini bozma...

Büyüme tam olarak 22 de sona eriyor... fakat 17 den sonra çok yavaşlıyor... Ne kadar erken el atarsan o kadar hızlı etki olur...

(kemik gelişimi açısından diyorum yoksa kas gelişmesi her yaşta oluyor nerdeyse)

Azi ve onurr_535 bunu beğendi.
  6. onurr_535

onurr_535 Üye

Beğenileri:
    434
    Ödül Puanları:
    73
    3 ayda belkı 5 kg alırsın ama ıyı beslen dınlen calıs..sonra unuversıtede calısırsın kaldıgın yerden

Azi bunu beğendi.
  7. Azi

Azi Yeni Üye

Beğenileri:
    2.003
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Dostum yazın kilo almayı bırak,üstüne birde kilo verirsin :) Biran önce başla,yazı bekleme :)

onurr_535 ve GencGrafiker bunu beğendi.
  8. Rpac

Rpac Üye

Beğenileri:
    1.540
    Ödül Puanları:
    123
    Değerli üyemiz;

Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;

- Daha önce benzer bir konu açılmıştır

Lütfen arama yapmadan konu açmayınız.

Link : https://www.bodyforumtr.com/vbforum/en-ok-sorulan-sorular-ve-t11375.html

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş