yaza fit olmak icin

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve yet1985 tarafından 27 Şubat 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. yet1985

yet1985 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    2 ay gibi bir süre oldu başlayalı tamamen spora..190 cm boyundayım ve 118kiloydum simdi iste 110kiloya geldim..L carnitine,protein whey ve creatine kullanıyorum...Sormak istedigim sey ben gayet sert idman yapıyorum haftada 4 defa yanında da 20 dk kadar cardio yapıyorum ve bu kiloya geldim..Sizce bu kilo verimi aynı hızda devam eder mi ?tabikide ozellikle yag yakmak istiyorum bide diyet olarak biraz tavsiyeye ihtiyacım var...gunde 220g kadar protein tozu alıyorum toplamda.Sabah kahvaltısında muzli cornflakes ve tahıl karıstırıyorum sutle birlikte yiyorum yanında da 2 tane yumurta.Oglen sadece diet biskivu falan yiyebiliyorum derste oldugum icin antreman oncesi makarna yiyorum antremandan 1 yada 1.5 saat sonra da 250g kadar tavuk gogsu ve salata yiyorum..Spora yatkın bi vucudum var profesyonel basketbolcuyum ayagım kırıldı ve 20kilo aldım malesef yatmaktan...ilk hedefim Simdi yaza zayıflamıs ve kas kutlemin gozle gorulebilir sekilde artmasını istiyorum belki biraz sabırsız bi istek ama sporu severek yapan birisiyim.Simdiden tesekkurler tavsiyeler icin

2. gurur

gurur Üye

Beğenileri:
    53
    Ödül Puanları:
    38
    2 ayda 8 kilo gayet güzel bi başarı inş. devamı gelir
    derste olduğun için diet bisküvi yiyorum demişsin yağını azaltıp karboyu arttırıp adına diet diyorlar basit şeker dolu seni de anlıyorum okul vs. ortamlarda zor sağlıklı besinler bulmak
    o öğünü protein bar vs. bi şekilde geçirmek bence daha iyidir
    başarılar diliyorum saygılar..

yet1985 bunu beğendi.
  3. Tun4

Tun4 Üye

Beğenileri:
    60
    Ödül Puanları:
    38
    Toplam 220g protein alıyorsun değil mi ? 220 gr protein tozu değil?

4. yet1985

yet1985 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    @gurur tesekkur ederim iyi dileklerin icin!
    @tun4 evet 220gram protein tozu alıyorum ultimate nutrition

5. Cidade de Deus

Cidade de Deus Üye

Beğenileri:
    1.717
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    bence dıet cıkolata bıskuvıt bırsey yeme kes şekerı meyveden al şekerı gerısı boş

yet1985 bunu beğendi.
  6. sh0ck

sh0ck Üye

Beğenileri:
    66
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Antalya
    yani biskuvi felan yemesen cok daha iyi olur ama bende öğrenciyim aralarda felan tabi kaçamak yapmak zorunda kalıyo insan :)

7. yet1985

yet1985 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    biskuvi derken de tabi yulaflı biskuvi heralde o kadar da kotu olamaz ya :D

8. Cidade de Deus

Cidade de Deus Üye

Beğenileri:
    1.717
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    valla yulaflı bılmem nelı affetmıyorum hıc dılıme surmuyorum toz sekerın tadını unuttum :D ve dogum gunu vardı annemın herkez pasta yerken ben sadece meyve yedım oda 1 adet ne yapıcaz sıkıcaz dişimizi o bıkuvıtler toplanıp dag oluyor kendımden ornek verıcem.

sporumu duzellı 1 ay yaptım ve yemegımı degısmedım hoca dedı cıkolata yeme kes dedı ben kesemedım hep yedım sonra pısman oldum ve 1 ay sonra belım 2 cm kalınlasmıstı ne kadar uzuldum ama ınat ettım bu ay 4 cm belım ınceldı ve ustune kılo verdım yanı hersey bu cıkolata bıskuvı ve seker kestım dırek etkısını gordum

9. viperking

viperking Üye

Beğenileri:
    124
    Ödül Puanları:
    53
    220 gram protein tozu ne demek ya? Diğer yediğin proteinler de min 60 gr olsa eder 280-300 gr protein.

Bunu ancak çok ağır spor yapan 120kg sporcular kaldırabilir. Her ne kadar 100 lü kilolarda olsan da sadece 220gr supplement almak böbreklerine karaciğerine zarar. Bu miktarın yarısını doğal yarısını supplement ile almanı tavsiye ederim

Sayfayı Paylaş