Yaza definasyon diyetim

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve Freedommm tarafından 20 Ocak 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. Freedommm

Freedommm Üye

Beğenileri:
    172
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Hell
    Arkadaşlar hedefim 3 ay içerisinde %11 olan yağ oranımı %7lere çekip yaza kuru bir şekilde girmek.Sizinde olumlu olumsuz görüşlerinizi bekliyorum.

Boy : 1.90
    Kilo : 83

1.Öğün : 7 Yumurta Beyazı, 1 Solgar VM2000 Multivitamin (sabah kalktıktan max. 1 saat içinde)

2.Öğün : 150 Gr. Tavuk Göğüs, 100 Gr Pirinç Lapası (antrenmandan 2 saat önce)

3.Öğün : 1000 Mg. Carnitine 100 Mg. Cafein İçeren L-Carnitine Drink (antrenmandan 1 saat önce bu pek öğün sayılmaz ya neyse)

4.Öğün : 1 Ölçek Whey Protein Su İle, 1 Elma (antrenmandan hemen sonra)

5.Öğün : 150 Gr. Tavuk Göğüs, 100 Gr. Light Yoğurt

6.Öğün : 1 Light Ton Balıklı Zeytinyağlı Salata Veya Hindi Jambonlu Zeytinyağlı Salata

7.Öğün : 1 Ölçek Casein Protein 500 Gr. Light Süt İle (yatmadan yarım saat önce)

-Bunların dışında günlük min. 3 litre su içiyorum, tuz kullanmıyorum.Kısaca antrenmanımada değinmek istiyorum ya 1 saat 150 nabızda cardio(koşu bandı) yada yarım saat tek kas çalıştırıp(az kilo çok tekrar) yarım saat 150 nabızda cardio(koşu bandı) yapıyorum, hergün salona gitmeye çalışıyorum.

carmelo114 ve Azi bunu beğendi.
  2. Azi

Azi Yeni Üye

Beğenileri:
    2.003
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Hocam sizin define olmanıza gerek yok...Zaten hem yakışıklı hem uzun boylusunuz...Her türlü kızların gözünde gideriniz var :)

3. Freedommm

Freedommm Üye

Beğenileri:
    172
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Hell
    Güzel sözlerin için teşekkürler fakat amacım kızların gözü değil kendimi tatmin etmek:)

Ocensers ve Azi bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş