Yaz

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Azi tarafından 4 Mart 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Azi

Azi Yeni Üye

Beğenileri:
    2.003
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Arkadaşlar bu sporda 6.haftamı geride bırakıyorum.Çok yağlı bir vücuda sahibim (%22 yağ)Yazın cardio(sanırım definasyon deniliyor) yapmaya karar verdim.Mayıs da başlayacağım.Bu yazı atlayıp bulk olmaya devam edersem iyice yağlanacağım,en iyisi bu yaz fırsatını kaçırmayayım yağları atayım.6 hafta oldu kolumdaki damarlarım bile gözükmüyor(yağdan olsa gerek).Yağ oranımı %10 un altına çekip tekrar ağırlık kaldırmaya başlayacağım.Tabi şuan ağırlık kaldırmam gereken 2 ayım daha var(mart-nisan).Size danışmak istediğim yağ yakım dönemim de yağ yakıcı mı kullanmalıyım?Yoksa ona vereceğim parayla eve light ürünler mi alsam daha faydasını görürüm?

2. jan1

jan1 Üye

Beğenileri:
    377
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Ögrenci
    Yer:
    Ankara
    kilonu ve boyunu yazsaydın ve kas oranını yazıp foto koysaydın...
    bulk:kas kütlesi kazanma
    definasyon:bulking den sonra kasların define olması için yag yakımı kasın belirginleşmesi
    6 haftada ne kadar kas inşaa ettin merak ediyorum.definasyona girersen mutlaka kas kaybı olacaktır eger yeterince kasa sahip degilsen spora yapmamış zayıf kişiler gibi olursun . genede sen bilirsin .yerinde olsam devam ederdim.
    ama en kötü ihtimal 1 ay daha bulk ol.bir de resimini koyarsan net cevap verebilirim

Azi bunu beğendi.
  3. Azi

Azi Yeni Üye

Beğenileri:
    2.003
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Zaten mart ve nisan ayında bulk takılıcağım.Mayıs da başlıyorum yağ yakımına.1.83 boyunda 77 KG'yim.Ama spora başlamadan önceki hayatımda çok yağlı beslendiğim için göbek ve bel çevrem fena.Bu halde bulk olmak istemiyorum.Mayıs da kararlıyım diyet+kardiyo yapacağım.Tabi önce hocamlada konuşacağım.Yağ oranımı düşürüp kas kütlesi inşa etmek istiyorum.Fotoğraf koyamıyorum çekicek bir aletim yok.Bel çevrem 92 CM.6 haftada kaldırdığım ağırlıklar arttı kilom sabit kaldı hiç kiloda alamadım.

4. Cidade de Deus

Cidade de Deus Üye

Beğenileri:
    1.717
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    neden hem zaıflıyıp hemde body yapmıyorsunuz.
    o zaman daha hızlı zayıflarsın
    once akrdıo ardından body ben bır yandan ıcnelırken dıger yandan olculerım artıyor
    bel 100 ken 92 oldu gogus ve dıger bolgelerım hacım aldı bazende yerınde saydı

Azi bunu beğendi.
  5. celalcaner

celalcaner Üye

Beğenileri:
    87
    Ödül Puanları:
    38
    %22 den %10 bi yaza olacak şey degil. yinede kolay gelsin dostum

bende 1.79 79 kg %15 yağ benimde hedefim %10

Azi bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş